Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Baratommal akarok talalkozni...

Baratommal akarok talalkozni de szuleim nem engedik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Baratommal(fiummal) eggyutt vagyok egy ideje es mindig o jarkalt at hozzam szulinapjara(februar) vagy akar utanna 1honappal en is atmennek hozza de szuleim nem engedik a fiu 42km re lakik innen vonattal mennek vagy a szuleim vinnenek kocsival de nem engedik meg igy se amikor mondtam hogy maradjanak ott arra a napra azt meg nem akarjak mert nincs kedvuk a baratom 2het mulva jon at es megprobaljuk megbeszelni veluk de ugy erezzuk hogy nem fog semmit valtoztatni szuleimmel probalom tudatni hogy a srac megbizhato nem lesz kozosules stb de igy se engednek en 13 a fiu meg 14eves felunk hogy bele ununk mind2en hogy csak o jon at es ez akar a kpcsolatunk veget is jelentheti mert igy megunjuk

2018. jan. 9. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a mondatod maga Hrabal is megirigyelné!
2018. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Nem akarok rosszindulatú lenni és tudom, hogy a mai generáció hamarabb tesz meg lépéseket de egy 13 éves gyereknek nem a szerelmi kapcsolatokkal kellene fogalkoznia, hanem tanuljon, barátkozzon, játszodjon a barátokkal, mint egy "normális" gyerek. Szüleid szerintem joggal nem támogatják. Én se engedném, hogy a gyerekem 40 kilómétert utazgasson egyedül 13 évesen s pláne azért nem, hogy tudjon pasizni...kitudja mi és hogyan/hol történik meg. A kérdésedre pedig a válasz, meglehet próbálni meggyőzni őket, viszont én azt mondom, ne a szerelem legyen most a legnagyobb problémád, hiszen lesz még pár barátod életed során és amúgysem mostanában fogod megtalálni az igazit, úgyhogy van időd bőven, az életedet alapozd meg tanulással.
2018. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

13 évesen? Inkább tanulj meg fogalmazni. Ja, tudom: a mobilodon nincs se ékezet, se pont, se nagybetű.

Nem nektek való a távkapcsolat, amíg a szüleid kell, hogy hurcoljanak kocsival.

2018. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tanulni tanulok eleg jo tanulo vagyok baratom sok van es igaz baratok es nem mondom hogy vogyenek kocsival mert sajat penzbol is tudnek vonattal utazni max kikisernek a nyugatiba es feltesznek a vomatra a baratom meg leszed vissza fele meg ugyan ez csak ha mar nem emgedik akkor ez a kocsis otlet ugy jott hogy amikor en megyek eloszor hozza
2018. jan. 9. 19:44
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Kislányok ne pasizzanak. A szüleidnek van igaza.
2018. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Felreertitek szuleim orulnek hogy valakivel boldog vagyok es nem ellenzik hogy o atjojjon csak azt nem nagyon akarjak hogy en utazzak hozza
2018. jan. 9. 19:57
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Kicsi cica: ott bukott a mutatvány, hogy kiskorú gyerek ne utazgasson 40 kilométert egyedül. Ne utazzon idegenekhez. A kettő együtt pedig pláne nem ajánlott.

Egy 14 éves pasika meg mindenképp bele fog unni ebbe. Legkésőbb akkor, amikor talál valakit a közelben, akit akkor lát, amikor akar.

2018. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tagold már ezt az istenverte szöveget!!! Nincs írásjel a telefonodon?! Jó tanuló vagy... Abból kiindulva, ahogy idehánytad ezt az egy bazihosszú mondatot, kétlem. 13 évesen ne pasizz. Én se engednélek sehová a szüleid helyében.

21N

2018. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
93%
Nézzük más szemszögből is, mi van ha felpakolnak a vonatra és egy részeg fószer molesztálni kezd, vagy kirabolnak? mi van ha egyedül maradsz az állomáson, mert valami okból nem érnek el utánad időben és hipp-hopp az híradóban te leszel a főhír?
2018. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
13 éves vagy... és nem tudsz normálisan leírni még egy összetett mondatot sem, de pasizni azt szeretnél.
2018. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!