Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan vagyok mérges anyósomr...

Jogosan vagyok mérges anyósomra, megmondjam neki?

Figyelt kérdés

Anyósommal semleges a viszonyom, de beszélünk mikor hetente, két hetente jön 5 percre megnézni az unokáját. Most volt a fiam 3 éves, fel sem hívott minket, se SMS, semmi. A fia másnap felhívta, de nem számonkérés miatt, hanem hogy érdekelődjön felőle. Az igaz, hogy beteg, megfázott, fáj a torka, gyenge és sokat fekszik, de nincs a halálán, párommal is simán tudott 20 percig beszélgetni, egy SMS-re is lett volna ereje. Így utólag sem mondta hogy jaj ne haragudjatok, hogy nem jelentkeztem, vagy boldog szülinapot kívánt volna utólag, csak annyit kérdezett, hogy milyen ajándékot kapott.Amúgy tudja, hogy mikor született az unoka.


Mit gondoltok erről? Megmondanátok neki, hogy mit gondoltok róla?


2021. dec. 9. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ilyenen lovagolni felesleges stresszelés...
2021. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Vihar a biliben.
2021. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ja. Nem írt smst a 3 évesnek. Tragédia. Ja, hogy beteg volt szerencsétlen. Illő lett volna megkérdezni, tudnátok e valamiben segíteni, nem e szüksége lenne valamire, ha szerencsétlen csak fekszik.
2021. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
A TE fiad vagy közös gyerek?
2021. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Nem.lehet tényleg rosszul van, csak nem mondja, írod is, hogy gyenge és fekszik. Vagy nincs olyan rosszul, de fél, hogy koronás és ezen kattog...


De ha egyik sem, akkor is tök felesleges ebből konfliktust csinálni. Én megértem, hogy rosszul esett neked, de mi lenne azután, hogy beolvastál? Pozitív irányba semmi sem változna. Plusz ha beteg, még jó nagy tahóság is tőled.

2021. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Hagyjad
2021. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez sem a gyerekről szól hanem csak is rólad.
2021. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagymamámnak sem mindig jutott eszébe az unokák szülinapja, egyszer tinikoromban azt is megkérdezte, hogy hány éves is vagyok. Nem ezen múlt, hogy milyen viszonyban voltunk, nagyon jól kijöttünk egymással. Jól is nézett volna ki, ha a szüleim emiatt jól kiosztották volna.

Anyósod betegen fekszik és az a legnagyobb gondod, hogy miért nem írt sms-t?

"A fia másnap felhívta, de nem számonkérés miatt, hanem hogy érdekelődjön felőle."

A férjed legalább rendes, nem megsértődik, amiért nem jött sms-t, hanem a hogyléte felől érdeklődik, biztos aggódik miatta.

2021. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
😂🤦‍♀️
2021. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nekem 3 évesen azt mondta volna anyám, hogy "a nagyi üzeni, hogy boldog szülinapot", azt még aznap elfelejtem. Sőt, most sem emlékszem, mi volt a 3. szülinapomon.
2021. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!