Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan mérges após?

Jogosan mérges após?

Figyelt kérdés

Van 3 testvér, van 2 ház, egy portán. Az egyik testvér Pesten lakik albérletben, amit az após fizet, a másik testvér itt lakik a portán a kisebb házban, ami az ő Fundamentájából lett felújítva, de azt nem tudom, hogy most az ő nevén van e a ház, vagy a mamáén, aki a nagy házban lakik. Akkor a harmadik testvér, a párom, ő is a nagy házban lakik. A nagy ház az elhunyt anyósé. Anyós és após 10 éve elváltak, após elköltözött, anyós másfél éve beteg lett, após ide jött a gyerekeit látogatni, meg anyós miatt. Ez a nagy ház anyósé, magyarul most a gyerekeié. Testvér 1 kitalálta, hogy amiben testvér 2 él ház, mi menjünk oda, amiben testvér 3, azaz a párom, mama, meg após é; ebbe ide jön. Magyarul házcsere. Konkrétan azért, hogy együtt tudjunk lakni. Mi oda megyünk, testvér 2 meg itt lakik a mamájával, de azt nem akarja, hogy após is továbbra itt maradjon. A testvéreket ez nem zavarja, hisz apósnak van hova mennie, és a mamával sosem jöttek ki jól, após is érdekes természet. Meg ugye azelőtt sem lakott itt. A mamának mindegy, ő már nagyon öreg sajnos, nehezen mozog, ő elvan itt Most haragszik, hogy ez ki lett találva. Nem rám ugyan, de ez nekem rosszul esik, hogy ő "ki lesz innen paterolva." Jogi oldalról nézve, szerintem nincs haszonélvezeti joga sem. Szerintetek? Jogosan érzem magam sz.arul? És ő jogosan mérges?

( az ingyenélők vagytok, keressetek albérletet, meg a rosszindulatú válaszokra nem vagyok kíváncsi.)


2016. szept. 9. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Írd le értelmesebben, mert egyrészt a házakat is számozod meg a testvéreket is, és így nem lehet eligazodni rajta.


Ha meg az após valahol lakik, akkor onnan nem lehet csak úgy elköltöztetni máshová.

2016. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát ő odajött hozzánk ma és kijelentette, hogy elköltözik.

Jó, érthetőbben nem bírom, aki érti érti, aki nem, nem, elég zavarodott vagyok.

2016. szept. 9. 21:04
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Akkor várjuk olyanok jelentkezését akik értik!
2016. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Azt hittem, csak én nem értem :D
2016. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Bakker. Komolyan mondom, én sem értem.
2016. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Én értem csak egy kis gógyi kell hozzá. Tehát van A ház meg B ház. és van A testvér B testvér meg C testvér amiből a C testvér a te párod. Az A hát a kisebbik a B ház a nagyobik Az A testvér fent lakik pesten a B testvér az A házban lakik mert az őfundamentájából lett felújítva. A lényeg pedig az hogy azt akarja az A tesvér hogy te és a párod ( C testvér) költözzetek az A házba az A testvér meg a B testvér pedig odaköltözik a B házba? a kérdésedre pedig igen sztem jogosan esik szarul ls jogosan mérges az após hiszen a saját gyerekei akarják kiturni.
2016. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Azon kívül, hogy nem tudod értelmesen megfogalmazni, amit akarsz, még görény is vagy. Nem mindegy, hogy az após érdekes természet vagy nem, van-e haszonélvezeti joga vagy sem, ti vagytok a fiatalok, oldjátok meg, pár évig kibírjátok akárhol, aztán após nélkül úgy osztozkodtok, ahogy akartok. De addig kib@..zni azt, akinek a keze munkája van benne a házban.... Ha nem is szó szerint, de biztos van egy váza, vagy függöny, amit az ő fizetéséből vettek. Szemetek vagytok, ház 1, 2 aalbérlet 1 lakói, azaz testvér 1,2,3 és akinek-semmi-beleszólása-1 (azaz te) is.
2016. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Te most azt akartad írni, hogy a legidosebb testvér odakoltozne a nagyhazba nektek meg az ő alberletebe kellene mennetek a nagymamaval?
2016. szept. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Jah nem, ti koltozzetek a fundamentas házba a nagyival. De akkor ott marad a fundamentas testvér? És akkor minek kell atvinni a nagymamát?


Amúgy kedves hatos válaszoló, nagyon nem lettünk kisegitve, hogy ugyanazt leirtad ABC vel amit a kérdező ...

2016. szept. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem anyósod a mama? Most akkor elhunyt vagy beteg?
2016. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!