Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak ha anyósom az...

Mit csináljak ha anyósom az esküvőmre hozni akarja az új pasiját?

Figyelt kérdés
Az összes képen rajta lesz, pedig fél évente váltogatja a pasijait. Ezt is csak 4 hónapja ismeri. Most találkoztam vele karácsonykor először és most jelentette be anyósom az "örömhírt" hogy ő is jön.
2021. dec. 25. 16:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

És nem fér el? Ha mondjuk szűk családi esküvőt terveztek, akkor megértem a bajodat, udvariasan közöld vele, hogy ez egy szűk körű esküvő lesz szigorúan családtagoknak, szóval nem hozhatja a pasit.

Ha viszont nagy lagzit terveztek minek csinálsz ügyet belőle? Az ezzel jár, hogy ott lesz ott egy csomó ember, aki valaki partnereként jelenik meg, aztán lehet hogy a büdös életben nem látod többet.

2021. dec. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Én is voltam már vendégként olyan esküvőn, hogy előtte életemben két szót nem beszéltem a párral, ma meg már azt se tudom, hogy hogy hívták őket.

A te esküvőd, ha nem akarod, hogy ott legyen, akkor kertelés nélkül mondd meg anyósodnak.

Egyébként ez egy olyan esemény, ahová általában partnerrel együtt hívják meg az embert.

2021. dec. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Menjen. A meghívás normális esetben önt és partnerét vagy csaladjat szokott jelenteni. Nem kell minden képen szerepelnie.
2021. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 mantis religiosa ***** válasza:
84%
Azért gondolj arra is, hogy nem szeretne egyedül mutatkozni apósod rokonsága előtt, meg amúgy is elég kellemetlen egyedül egy ilyen eseményen magányosan üldögélni. Tapasztalatból mondom. Az én lagzimon édesanyám kisérő nélkül jött, és az elején nem is nagyon tudott mit kezdeni magával. A vacsora után már tudott beszélgetni néhány ismerőssel, de táncnál is kellemetlen volt, hogy mikor őt felkérték, a másik partnernője csak üldögélt ott. Hacsak valami nyomós oka nincs annak, hogy ne menjen, ne csinálj belőle problémát!
2021. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Minthogy a hazassagok 60szazaleka valassal vegzodik, 5 ev mulva talan az osszes kep a kukaban lesz.
2021. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 mantis religiosa ***** válasza:
89%
#5! Te sem vagy kispályás! 😄😄😄
2021. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

5#


70 körül van az inkább. Asszem 67-68% lesz válás.

2021. dec. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
És? Annyira randa, hogy elrontja a képet?
2021. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

5 és 7

Különösen jellemző ez azokra a házasságokra, ahol már az esküvő előtt problémák vannak a ki jöjjön és ki nem, mit vegyen fel és mit nem, mi legyen a kaja és mi nem, hol legyen az esküvő és hol nem, ki tartsa az esküvőt (mint lelkész/apa/akárki) és ki ne, mi legyen a zene és mi ne, és úgy általában, a páromnak-párom családjának az a véleménye hogy, de nekem meg ez és ez... Nnnna ezek a tuti válásos esetek.

2021. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a házasságnak (már ha létrejön) én sem jósolok nagy jövőt :D Önérzetes férfi nem hagyná szó nélkül, hogy a leendő felesége elvárná az örömanyától, hogy kísérő nélkül ülje végig az egész szertartást/vacsorát/bulit. Tényleg nem fér bele az a kb. 20 ezer forint, amivel megdobná a költségeket, vagy csak ennyire sz.rrágó vagy? Vagy most az zavar igazából, hogy csak úgy bejelentette, hogy jön az új pasi is? Normál esetben párosával illik meghívni az embereket egy esküvőre, nyilván abból indult ki ő is (kivéve, ha kis 10-15 fős miniesküvőt szervezel, de a hisztidből gondolom, nem arról van szó).
2021. dec. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!