Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mérgező nárcisztikusok - mit...

Mérgező nárcisztikusok - mit lehet kezdeni velük, ha nem tarthatok távolságot?

Figyelt kérdés
Nem taglalnám a helyzetet, a szitu ugyanaz, mint más nárcisztikusok esetén. A saját családomban úgy tudtam megoldani ezt a problémát, hogy erősen távolságot tartok attól az egy nárcisztikus közeli rokontól. Azonban azóta a párom anyukájáról derült ki, hogy nem éppen az a szívélyes és kedves nő, akinek eleinte mutatta magát. Itt viszont sajnos már csak a párom miatt sem tudok távolságot tartani, sőt, neki rosszul esik, hogy szeretnék kevesebbszer átmenni... Mégis mit tegyek? Hogyan viselkedjek, hogyan kommunikáljak párom nárcisztikus édesanyjával? Információban próbálok szűkszavú lenni, de a párom mindent, de mindent elmesél neki úgy, hogy hiába kérem, hogy ne (szó szerint mindent: ha megfáztam, ha hasmenésem volt, hogy milyen gyógyszert szedek erre, a munkámat, de még azt is, hogy hova hány órakor megyünk, mikor kelünk vagy épp mit ettünk, illetve természetesen ezt a távolságtartást is a nárcisztikus rokonomtól...) Így persze párom anyukája elképesztően nyeregben érzi magát :) Tippek?

2022. jan. 4. 12:58
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is inkább a pároddal kell rendezned, hogy ne teregesse ki az életetek minden részét. Főleg a tiedét, mert semmi köze hozzá, hogy te milyet alkottál reggel a wc-n vagy mit szedsz.

Ha gyerek lesz sokkal rosszabb lesz. Szóval vele kéne első körben beszélni úgy könnyebb távolságot is tartani. Ideje lenne leválni az anyjáról.

2022. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem kár pazarolni erre a pasira 3 percnél többet...

Majd házasokként is anyósodéknál lesztek következő Szenteste, vagy mi? Meg gyerekkel az azutániakban? Ha neked nincs erre igényed, meg zavar, hogy mindent megoszt az anyjával, miért nem dobod ki a pitsába? Aranyból van a derék környéke, vagy mi?

2022. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!