Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem tudja megérteni...

Miért nem tudja megérteni anyósom, hogy egy beteg másfél évesnek az anyjára van szüksége?

Figyelt kérdés
Korházban voltunk a kicsivel, mióta hazajöttünk ezen problémázik, hogy elszokik tőle a kicsi. Veszi ki a kezemből a gyerek akarata ellenére is. Nagyon idegesítő most már.
2022. jan. 15. 14:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Mondd meg neki, hogy szüljön még egyszer, ha ennyire nem tud mit csinálni, és mindenbe bele akar folyni.

Ha eggyel kedvesebb lennél, akkor köszönd meg neki, de mondd azt, hogy majd szólsz ha szükséged van a segítségére, addig is szívesen foglalkoznál magad a saját gyermekeddel.

2022. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
Mert akaratos fajta, mindent egoból old meg. Nincs férjed, aki leállítsa, ha már józan paraszti esze sincs? Ha meg egyedül vagy állj ki a gyerekért, még csak nem is rólad van szó!
2022. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem kellett volna anyós nyakára szülni. Nőjetek fel, költözzetek külön és akkor majd azt csinálsz amit akarsz.
2022. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Hát ne hagyd hogy kivegye a kezedből.
2022. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem lakunk egy háztartásban, csak egy telken, tehát nem szültem senki nyakára a gyerekem. Köszönöm a normális válaszokat. Nem értem hogy nem lehet megvárni, hogy visszatérjen a gyerek életkedve. Ma azt mondta miután elvettem a síró gyereket, hogy anyád púpos lesz addig cipel téged.
2022. jan. 15. 15:12
 6/25 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező:

Én ennél az "anyád púpos lesz" beszólásnál, miután letettem a gyereket, és becsuktam a gyerekszoba ajtaját, először szépen finoman megmondtam volna, hogy "takarodó van innen", aztán adok neki két akkora frászt, hogy elered az orra vére. Mi joga van ilyet mondani??


És még a helyedben nyersen közölném a férjeddel, hogy az anyja határozatlan ideig a küszöböt nem lépheti át, és lesz szíves őt leállítani.

2022. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Lasd el az anyóst feladattal, ami nem az uncsival kapcsolatos.
2022. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%

Hogyne szültél volna más nyakára!

Nyilván nem történne ilyen, ha nem az ő telkén, nem az ő "fennhatósága" alatt élnétek.

Amennyiben nem akarsz befolyást az életetekbe el kell költözni...

2022. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Határozottan küldd el melegebb éghajlatra, nem kell durván, a lényeg hogy egyértelmü legyen, hogy mia helyzet.
2022. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%

Miért nem tudják megérteni az emberek, hogy ha más nyakára szülnek, akkor gyerek sorban lesznek tartva, amíg a helyzet fennál?

A közös házban/telken élés kimeríti a más nyakára szülés fogalmát.

Csúnya kifejezéssel élve, ki mindenki azt a f.szt szopja, amit választott.

Költözzetek el az anyós telkéről, vagy tűrjetek.Ennek 99%-ban ez a vége, hogy ki leszel szolgáltatva a szállásadó/pénzadó akaratának.

2022. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!