Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Másfél éves a babánk, anyósom...

Másfél éves a babánk, anyósom soha nem vett semmit az unokájának, ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Állítólag tartozásai vannak, de folyton azt mondogatja hogy milyen sokat keres. Nem kérnék valami egetverő dolgot, de nem furcsa hogy semmit? Karira sem.
2014. ápr. 16. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Mi az, hogy Kari????


Amit egy pici babácskának venni lehet, azt igazán megvehetné, ha adósságai vannak, akkor is. Egy babát, vagy egy kis cipőt, ruhácskát.


Fura, hogy ilyen önző.

2014. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Az anyai nagymamák sokkal közelebb állnak az unokájukhoz, mint az apai nagymamák.
2014. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Biztos megvan rá az oka, szerintem ilyesmin nem érdemes rágódni.

Tudom, bunkóság, de szerintem lehet, hogy túl eseménytelen az életed, és azért tulajdonítasz ennek ekkora feneket, hogy ide kiírj erről egy kérdést. Kisbabával is ki lehet mozdulni, csinálj programokat.

2014. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kari=Karácsony. Nem tudom hogy a többi unokájának vett-e, én csak ezt látom. Tiszteletben tartom hogy kevés a pénze, megvagyunk nélküle, de hogy semmi..
2014. ápr. 16. 21:46
 5/16 A kérdező kommentje:
3-as, hidd el nem unatkozom egy percig sem. Most is csak azért netezek ilyen későn mert alszik a gyerkőc. Nem is ez jár a fejemben, csak most eszembe jutott. Mindenkinek kiírod hogy foglalja le magát aki kérdez itt valamit? Te mért nem alszol?
2014. ápr. 16. 21:59
 6/16 A kérdező kommentje:
Aki azt gondolja hogy egy másfél éves picivel eseménytelen az élete, az eléggé érdekes:)
2014. ápr. 16. 22:00
 7/16 anonim ***** válasza:
14%

Attól függ, hogyan viszonyultok hozzá.

Én például elmondtam a véleményemet arról, mit csinálnak rosszul a gyereknevelést illetően, és mi az általános közvélekedés, hogy hogyan is kéne csinálni, erre megalázó megjegyzéseket kaptam.

Ha a véleményem, ami jogos ráadásul nem kell, ajándék se kelljen.


Ha nálatok is ez megy, akkor ne csodálkozz.

2014. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
én nem azt mondom, hogy egy másfél éves nem ad elég tennivalót, hanem, hogy az nem elég inger egy felnőtt nő számára, amit egy másfél éves gyerek nyújtani tud.
2014. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-as, ezt a szálat elvarratlanul hagynám. No komment.
2014. ápr. 16. 22:15
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Az én anyósom se vett soha semmit az unokáinak, aztán egy "kedves ismerőse" jól kicsalta tőle a pénzét, ugyhogy erről ennyit. Azt tanácsolom, ne hánytorgasd fel, ne is foglalkozz vele, mert én néha kibuktam ezen és szóvá tettem, de milyen ajándék az amit nem önszántából vesz valaki, szeretetből, hanem a családi elvárásra. Ha nem vesz ajándékot, ő lesz érzelmileg szegényebb, mert adni jobb mint kapni.
2014. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!