Mi a helyes út?

Figyelt kérdés
Svájcban élünk a párom, én es a kislányunk. Néha amikor mar sok a munka kijön hozzánk az anyosom.. Na és itt kezdődnek a bajok.. Nem szeret itt lenni, otthon viszont nem talál munkát es pénze sincs csak az özvegyiből él. Tehát kijön hozzánk. Én dolgozok sokat ő meg nem segít. Gyerekkel tv-t néz, nem viszi ki egesz nap a friss levegőre (tegnap ráadásul megégette a kezét a sütővel.. Annyira figyekt rá) folyton kiabál a gyerekkel. Sose mos kezet szóval nem törődik saját magával a szobája tiszta retek azt is én takarítom. Szóval itt van anyosom és eltartom én. Párom természetesen az anyja mellett van meg úgy mindenki is az ő pártját fogja. Mit tudok tenni? Nem szeretném ha már idén jönne hozzánk többet.
2022. jan. 20. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Miért te takarítod a szobáját? Miért nem a férjed?

Amúgy dolgozol munkahelyen, addig ő van a kislánnyal otthon?

2022. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Mond meg férjednek vagy ő megy vagy te mész a gyerekkel.


Jó kis apa lehet, hogy az anyja mellé áll miközben leégeti a saját gyereke kezét...

2022. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Igen amig dolgozok ő van vele.. De tegnap mind a ketten itthon voltak megis benyult a sütőbe.

2022. jan. 20. 15:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"Figyelj, Józsi. A tegnapi után nyilvánvaló, hogy anyádra nem bízhatjuk rá a gyereket, ezek után nem szeretném őket egyedül hagyni. Az se tetszik, hogy én dolgozom utána, pedig te akarod, hogy itt legyen. Se én, se a gyerek nem érezzük jól magunkat, mikor itt van, múltkor is hogy kiabált szegény Pannával. Ha legközelebb idehívod, tudd, hogy te fogsz róla gondoskodni teljes egészében."
2022. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs nálatok az anyós, ki vigyáz a gyerekre?
2022. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Azért ez nem egy megoldhatatlan helyzet, cska emgbeszélés kérdése.
2022. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Mintha ezt a kérdést olvastam már volna. Úgy rémlik, ti hívtátok ki anyóst, hogy legyen gyerekcsősz. Persze, lehet, tévedek, ez esetben egyszerűen küldjétek el anyóst, mondjuk ha ez ugyanaz a sztori, akkor is az a megoldás, hogy a gyereketeket nem rásózzátok.
2022. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ismerős a sztori, de lehet, hogy tévedek.
2022. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok ismét

Reg nem irtam ki kérdést es ebben a temaban talan meg nem is irtam ide semmit:)

2022. jan. 20. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Sose értem,hogy egyáltalán gyereket hogy lehet valakivel úgy vállalni,hogy a családjával gondok vannak,nincs egyet értés abban,hogy hol a határ a rokonoknál és ráadásul a párod nem is a "te pártodat" fogja,hanem az anyjáét.

Mire fel ez a kapcsolat,mi a f*sz ez így?


1.A f*szid nagyon gyorsan szedje össze magát és viselkedjen családfőként.Anya,apa,gyerek a családi fészekben,ebbe semelyik rokonnak nincs joga bele piszkítani semmilyen módon.

2.Nagyi minimum nem állít be kéretlenül,ha nem alkalmas a vendéglátás a házban akkor vegye tudomásul és maradjon otthon.

3.Nehogy már te takaríts utána.Ha annyira unatkozik,nincs mit csinálni ragadjon porszívót,felmosót és takarítson ki otthon.


Azt meg mondjuk nem értem mi az,hogy egész nap TV-t néz a gyerekkel és megégeti a kezét a felügyelete alatt.Hol vagy te,hol a párod,mit keres vele egyedül a nagymama? Te kéred meg,hogy vigyázzon rá..? Miért az ő sara a gyerek felügyelete?


Van itt azért egy-két furcsa dolog,van ott mindannyiótok körül mit össze vakarni,nem csak a nagyit kell itt szapulni.

Ha neki kell a gyerekre vigyázni akkor vess magadra,hogy rosszat kérsz meg rá.Tudod milyen,nehogy már elvárd hogy vigyázzon a gyerekre és még minden úgy is legyen ahogy te akarod,és ahogy neked kényelmes.

Ha meg nem te hívod gyerek felügyeletre akkor szimplán mond meg,hogy nem akarsz most VENDÉGET fogadni (nyomatékosítsd,hogy vendég..) és jöjjön akkor,ha ti is ráértek erre.

Ha meg a papucs palid annyira se képes,hogy melléd álljon akkor az egész párkapcsolatosdit megette a fene.

2022. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!