Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek hogy a helyes?

Szerintetek hogy a helyes?

Figyelt kérdés
A barátom dolgozik, mindig vett nekem ezt azt. Ahogy észre vettem az anyukájának nem igazán tetszett. Most úgy alakult a helyzet hogy szakítottunk, de még mindig nagyon szeretjük egymást és beszèlünk, találkozunk.. Vagyis mintha még együtt lennénk. Ő nem jöhet be hozzánk, apukám megtiltotta. Ezt az anyjának is megmondta hogy többet ne engedje a közelembe se :( de a fiú hívott magukhoz, de én nem merek menni úgy érzem neheztel rám az anyja amiért innen ki lett tiltva. Cikinek érezném ha ott lennék.. Ma találkozni akar és aztmondta venni akar nekem valamit. Most attól félek hogy az anyja aztfogja hinni hogy csak kihasználom, ezért én még egy árva üdítőt sem merek elfogadni a szerelmemtől, nemhogy iskolatáskát vagy ruhát. Szerintetek hogy cselekedjek? Egyébként 19 évesek vagyunk mind a ketten.
2019. szept. 7. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Most szakítottatok vagy a szerelmed?
2019. szept. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha nagyon szeretitek egymást, mi a fenének szakítottatok? Valami nem kóser a sztoriban...
2019. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

Találkozzatok máshol. És ha tényleg együtt akartok lenni, akkor legyetek, meccseljétek le otthon. És akár össze is költözhettek majd, nem lehetetlen dolog.

Bár szerintem oka lehet, ha mindkettőtöknek a szülei ennyire ellenzi. Meg az, hogy szakitottatok és elég beszédes

2019. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

??

19 évesek vagytok!

Ok. Apukád nem engedi be. De azzal találkozol, akivel akarsz. Sőt, azzal is fekszel le!

A fiú is.

2019. szept. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Esküdni mertem volna, hogy legfeljebb 12 éves vagy. Még most sem vagyok meggyőződve arról, hogy nem annyi vagy.
2019. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Minek kínlódtok? Ha nem működött, akkor túl kell lépni egymáson és nem kell találkozgatni, sem náluk, sem nálatok, sem sehol. Ha meg együtt akartok lenni, akkor meg tessék kibékülni és ezt apukáddal is megosztani, hogy megbeszéltétek a dolgokat és rendben van minden, együtt vagytok. Akkor mindenki mehet oda, ahová akar. Ennyire egyszerű.
2019. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem azért ellenzik a szülők mindkét oldalról, mert a csaj valami gyépés.

Amúgy 19 évesen ki használ "iskolatáskát"?

2019. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Szakítottatok, de amkor venni akar valamit akkor a szerelmed?
2019. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy szellemi fogyatékos sztori, a szereplőkkel együtt.
2019. szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Miért ő vesz neked iskolatáskát meg ruhát???
2019. szept. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!