Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is gáz, hogy a 25...

Szerintetek is gáz, hogy a 25 éves férfi páromat minden este hívogatja az anyja (aki nyilván szingli) és egy órán keresztül telefonálnak?! Engem nagyon zavar, hogy minden este ezzel telik..

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 21:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
72%
Én megoldom úgy, hogy hetente vagy max. 2 hetente hívom, de akkor 3-4 órát is simán beszélünk. Sokszor kb. a semmiről, de mivel egyedül él, így hallani, hogy mit jelent ez neki és nekem is! A mindent jelenti, hogy elmondhatja, hogy fasza lecsókolbászt kapott és ahhoz főzeléket evett és hogy mit látott valahol. Persze küldünk messengeren képeket is, de jó hallani, mert esetleg chatben szmájlizik, de felhívva kiderül, hogy majd 1 hete beteg csak nem mondja el. Nyilván ha épp programom van, akkor dobok neki képeket, így nem is hív és nem retteg, hogy kórházban vagyok-e. Ugyanis tökmindegy mi van, az anyukádnak 1-re ez jut eszébe! A 2. hogy leszarod. :D :D
2022. febr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 anonim ***** válasza:
30%

"És ez szerinted normális?"


#5 vagyok azt nem írtam, hogy kollégiumba jártam. És igen, normális a többiek sem lógtak anyucin órákig a telefonban. Főleg azoknál normális akik már párjukkal vagy akár egyedül is saját életet kezdtek külön háztartásban. Igen, normális. Jó viszonyt kell kialakítani a szülővel, ha valaki utálatból nem hívja az nem normális. És az sem ha anyáddal való trécselés miatt saját párodra nincs elég időd... Az nemcsak nem normális az beteges.

2022. febr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
61%

Az illető mondjuk napi 8 órát alszik (feltehetően a párjával), 8 órát dolgozik, esetleg a munkahelyére be és hazajutás az 1-1 óra.


Így legrosszabb esetben van 6 óra szabadideje, amiből ha 1 órát az anyjára szán, akkor még mindig 5* annyit szán(hat) a párjára + ugyebár a 8 óra együttalvást.


Ha minimum 6 óra szabadidejéből nem fordít semennyit a párjára, az nem azért van mert az anyjával napi 1 órát beszél.

Akkor ha nem beszélne, valszeg azt az időt sem a párjára fordítaná.


De megint csak írom, egy háztartásban teljesen irreális hogy csupánnapi 1 órát lenne lehetősége együtt lenni egy párnak.

2022. febr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
47%
A sorok között el van bújtatva az infó, hogy a fiúnak ez az ürügy, hogy ne feküdjön le az asszonnyal. Addig beszél a mamával, míg a párja el nem alszik.
2022. febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
58%
24-es én PhD hallgató vagyok és sajnos vannak olyan időszakok, amikor 1 órának is örülünk. 😅 Nekem is kell egy csomó mindent home officeban csinálnom, a barátomnak is, arról nem is beszélve, hogy 6-ra jó, ha hazaérünk és emellett még főzni is kell rendszeresen hétköznap. A hétvégéink jó esetben szabadok, de azért hazalátogatunk a szülőkhöz 3 hetente, azt pedig általában külön-külön tesszük, mert nem szükséges rendszeresen látogatnunk anyósékat, évi 3 alkalommal bőven elég. Amikor egyedül vagyok hétvégén, akkor áthívom a csajokat, és ez fordítva is igaz. 😁 Panelban nem olyan egyszerű áthívni a barátokat ha a partnerünk is otthon van éppen, kivéve persze ha tudunk közös programot szervezni (vacsora, foci nézés). Szóval hm, normális kapcsolatban is akarunk másokkal és magunkkal is foglalkozni. De az biztosan az én csőröm is bökné, hogy elfoglalt emberek létére az esti filmezésünk helyett mindig a szüleit hívná a párom. És mondanom sem kell, nemcsak filmezésre van igénye egy párnak. 😂 Szóval nem, az esti szexet nem lehet anyukával helyettesíteni.
2022. febr. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:
15%

Teljesen egyetértek a 13-as válaszadóval.

Kérdező, te meg irigy vagy a párodra, te rád biztos kakilnak a szüleid, így jártál.

2022. febr. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim ***** válasza:
66%
Ha téged zavar, akkor mondd meg neki. Sok egyedülálló anya szereti rövid pórázon tartani a fiát és elmarni mellőle a barátnőket. Nem valószínű, hogy ez a jövôben változna. Együtt tudsz ezzel élni? Volt egy ilyen exem, anyja dührohamot kapott, ha elmentünk kettesben egy éjszakára valamerre. 🤣 Szóval szerintem még most gondold meg, mibe fekteted az idődet.
2022. febr. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
56%

Teljesen érthető, hogyha ez téged zavar, ezért erről kellene higgadt keretek között beszélned a pároddal.


Valószínűleg nem a „pici fiú” miatt van ez a beütemezett beszélgetés, hanem azért, mert anyuka egyedül van, nincs kivel beszélnie, viszont igényelné a társaságot. Feltételezem, hogy nincs párja, mivel apukáról semmit nem írtál.


Amíg anyuka nem talál magának párt, vagy elfoglaltságot, vagy megfelelő közösséget, addig ezek a beszélgetések rendszeresek maradnak. Amivel önmagában véve semmi probléma nincs -bármennyire is ördögtől valónak titulálják egyesek-.

2022. febr. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim ***** válasza:
53%
Azért az gyanús, ha anyukának nincs saját élete.
2022. febr. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem az a gáz, ha valaki felnőtt létére is ilyen ovis szinten van, hogy ez meg az gáz és ezt ki is teregeti nyilvánosan.


Nőként írom, hogy kéne a fenének ilyen primitív, utálatos nőstény, aki el akar marni az anyámtól. Nője lehet másik az embernek, de szülei nem. Nehogy már baj legyen, hogy 24 órából 1 óra a családjára van szánva.

2022. febr. 11. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!