Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyen értetlen az ex és...

Miért ilyen értetlen az ex és az ex anyós?

Figyelt kérdés
Külön élünk a gyerek apjával. A hétvégén eljött a nagymama,aki az ex anyja. Együtt voltak pénteken délutántól tegnap estig. Úgy volt, ma u is megy át a gyerek, de éjjel beteg lett, hányt, ment a hasa. Délelőtt hívtam anyós, hogy nem megy, mert ez történt. Jó, oké. Azóta már anyós 2x,a gyerek apja 1x hívta a gyereket, hogy menjen át. A gyerek mondta, nem megy, nem akarja őket megfertőzni. Hogy lehet, hogy a gyerek értelmesebb, mint a két felnőtt. Tuti ebből annyit szűrnek csak le, hogy biztos én nem engedtem át. De az apja annyit meg nem kérdezett tőle, hogy hogy van, csak annyi volt a lényeg, hogy menjen át, meg akkor nem megy suliba megint.
2022. febr. 20. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Tragédia
2022. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Mert buták. És? Elküldtem volna már őket a jó büdös k”rva anyjukba. Mindkettőt. Te miért nem?
2022. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Állj a sarkadra, gyereknek is tanítsdvmeg, hogy ne befolyásolják
2022. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem mi a gond, megmondtad, hogy nem megy át majd megy jövő héten. Ne vedd fel a telefont és kész. Majd megmondod, hogy bocs a gyereket ápoltam.
2022. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek foglalkozol velük, ignorálni kell öket.
2022. febr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Rossz a kérdés.

Nyilván nem véletlen, hogy különéltek a gyerek apjától, ő meg az anyjára hasonlít.

2022. febr. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!