Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyszülő milyen eszközökkel...

Nagyszülő milyen eszközökkel tudja a szülő ellen hangolni a gyereket azért,hogy őt jobban szeresse az unoka?

Figyelt kérdés
Akinek volt már olyan élménye,hogy a nagyszülő a szülő ellen akarta hangolni a gyereket(unokát),megosztaná,hogy miként csinálta mindezt?Miket tett,mondott a nagymama/nagypapa,amivel azt éreztétek,hogy ellened vagy ellenetek hangolja a gyermeketeket?

2022. márc. 2. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom, erre millió trükk van és jó részük nonverbális, itt szinte lehetetlen vagy hosszú lenne részletezni.


Pl. Étellel kapcsolatban, ünnepek-ajándék, megengedés= amit a szülő tilt, nagyszülő megengedi "suttyó bán", konspirál stb

2022. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
"suttyomban"
2022. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Miért kérdezel ilyet? Állapotos vagy,és ettől félsz,vagy észre vettél valamit a gyermekeden?

Amúgy meg szerintem semmivel,ha az anyja és az apja,határozott,és nem az van,amit a mama szeretne.

2022. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Ez a téma a végtelenségig vezet, sőt a halálig.

Mit akarsz tudni? Sokkal egyszerűbb lenne, ha az élethelyzetet leírnád, és hogy mi a bajod vele.

2022. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Enyém anya kitépte a kezemből a túró rudit, hogy őőőő adhassa át neki.

Kínlódtam a beteg gyerekkel, aki nem volt hajlandó bevenni a gyógyszert, erre közölte, hogy ő nem bírja nézni, hogy mit művelek vele. Pff. Az injekció/infúzió/kórház jobb lett volna? Ahelyett, hogy segített volna?

Nem is folytatom, mert sok év távlatából is felhúzom rajta magamat.

2022. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Anyád egy büdös k...! Apátok után folyton csak hapsizott!

De, azt nem mondta, hogy a fiacskaja ivott, mint a gödény, azért ment tönkre a házasságuk...

Sajnos, hogy mit tud művelni az alkohol egy egyébként kiváló szakember életével, mi is megtapasztaltuk!

A válás után is alkoholista volt... Csak a mama(az anyja) ezt sosem ismerte el, hogy a fia kemény alkoholista... Mindig csak anyám volt a büdös k...

Gyerekként sem lehetett engem befolyásolni ilyen téren, mert mindigis inkább anyás voltam! Sosem tudtam volna őt gyűlölni! Hiába próbálkozott végig a gyerekkorban a mama.

2022. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Semmivel,te vagy az anyja, te szülted,te neveled, te vagy vele többet, te gondoskodsz róla. Nem fogja jobban szeretni a nagyit mint téged. Kivéve ha nem vagy idegbeteg, depressziós, mindent tiltok szülő.
2022. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Tetves anyám azt mondta a gyerekemnek (akit egyedül neveltem, tartásdíj nélkül, mert az apja inkább feketén dolgozott, hogy ne kelljen fizetnie), hogy én nem is dolgozok minden hétvégén, hanem szórakozni meg pasizni járok.

Volt olyan hét, amikor végigdolgoztam, és egész héten, 7 nap alatt aludtam összesen 9 órát - más ember naponta alszik ennyit. De a tetves anyám azt mondta a gyerekemnek, hogy b*szni járok. Sajnos túl későn tudtam meg, ezért csak az élete utolsó 15 évében szakitottam meg vele a kapcsolatot. Egész életemben bánni fogom, hogy akár egy percre is rábíztam a gyerekemet, amig nekem dolgoznom kellett.

2022. márc. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem befolyásolhato, akkor semmivel.
2022. márc. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Anyám nem tudatosan csinalta, de rendesen alá asta a szülői tekintélyemet a gyerek előtt. Együtt éltünk és ha én valamit megtiltottam, ő megengedte. Nem azért, hogy nekem ellentmondjon, hanem mert ő úgy érezte, nincs igazam. Pl nem labdazunk a lakásban, mert zavarja a szomszédot- labdazhat, mert a szomszéd is zajong. Vagy este 6kor vacsorázni, utána nincs eveszet - a gyerek este 10kor palacsintát akart, hát sütött neki. Ilyen aprosagok. Nem haragszom rá, de xar volt és évekbe telt, mire a gyerek elfogadta, hogy én vagyok a főnök, nem q mama
2022. márc. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!