Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy lehet elviselni olyan...

Hogy lehet elviselni olyan anyóst, aki állandóan magát fényezi?

Figyelt kérdés

Állandóan magával van elfoglalva, hogy jaj ő így, meg úgy...

Ha valamit mondok vagy mesélek neki, akkor azzal a lendülettel elkezdi, hogy az semmi, mert Ő bla bla....

Múltkor 30 percen át hallgattam a saját maga fényezését, mert a páromat nem akartam megsérteni.


2022. márc. 19. 07:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Simán meg lehet hallgatni, nem kell belehalni.
2022. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
nem muszáj hallgatni.le is tudod állítani. Párod amúgy mit gondol a dologról? Neki is ellenszenves?
2022. márc. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%
Jó, hát nézhetjük ám úgy is, hogy te vagy prosztó és te vagy magaddal elfoglalva, mert te kezdtél magadról mesélni, ahelyett, hogy először udvariasan érdeklődtél volna felőle.
2022. márc. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Nekem anyósom dettó.

De mindegy miről, vagy kiről kezdesz el beszélni, meg sem várja a végét, hanem azonnal rátromfol, hogy bezzeg ő.

Nem lehet vele semmiről sem normális párbeszédet folytatni.

Már nem is megyek hozzá évek óta, mert totál fárasztó. De mondjuk nem ez a fő ok, hanem a mérhetetlen irigysége és rosszindulata.

2022. márc. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Az én anyósom dettó ilyen volt. Én azt vettem észre,hogy versenyezni akar velem a fia elismeréséért. Ő jobban tud főzni,szebben mos,takarít,de még a mellei sem lógnak,pedig már elmúlt 50 éves. Hozzáteszem,akkor voltam 22. Én ilyenkor azt mondtam neki,hogy majd mire annyi idős leszek,én is megtanulom. Mindig mindenre olyan választ adtam,hogy puffoghasson. Pl a fia úgy szereti a borsó levest,ahogy ő készíti. Erre én: nálunk a fia készíti,akkor olyan lesz,amilyet szeretne. Na jött is ám,hogy szegény fiának kell főznie. Aztán még rátettem egy lapáttal,hogy főzés után még el is mosogat. Szóval nem tudsz az ilyennel mit kezdeni.
2022. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%

Kérdezd meg a párod, ő hogy viseli el a te anyád ellenszenves szokásait. Vagy gondolkodj el, te hogy viseled őket. Esetleg azon, az anyósod hogy viseli a te ellenszenves szokásaid.


Na, pont úgy.

2022. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
En az anyosomat ugy nezem es hallgatom, mint egy vigjatekbeli szerepet, es nevetek rajta, magamban. Ha nem tudom elkerulni a butasagait, akkor legalabb pozitivva teszem magam szamara az erzest.
2022. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Figyelmen kivül kell hagyni.
2022. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Sehogyan.


Nekem nagynéném ilyen, és oké, szeretem, de az agyam egyórán belül már egy kifacsart szivacs, és udvariasan inkább otthagyom a francba.

2022. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Pont ugyan úgy, mint azt a menyecskét, aki azon aggódalmaskodik, hogy nem ő van a középpontban.
2022. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!