Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy lehet elviselni olyan...

Hogy lehet elviselni olyan anyóst, aki állandóan magát fényezi?

Figyelt kérdés

Állandóan magával van elfoglalva, hogy jaj ő így, meg úgy...

Ha valamit mondok vagy mesélek neki, akkor azzal a lendülettel elkezdi, hogy az semmi, mert Ő bla bla....

Múltkor 30 percen át hallgattam a saját maga fényezését, mert a páromat nem akartam megsérteni.


2022. márc. 19. 07:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%
Pont ugyanilyen enyém is. Ő mindig csak magukról beszélnek. Semmi más nem fontos csak ők ők ők. De annyira h azt sem tudja h melyik ételt nem eszi meg az édes fia. 35 éves a férjem és 1 db ételt nem szeret de még ezt sem tudja. Ez mindent elmond
2022. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
17%
11-es, mert azt hiszitek, nektek nincs rossz tulajdonságotok? :D
2022. márc. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta h nincsen de én legalabb nem magamról beszélek folyton. Ha unokakrol kezdek el mesélni ami az ő vére is az sem érdekli
2022. márc. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Fuuuu, ez a versengős anyós de ismerős. Persze a párom rögtön engem kiáltott ki "konteógyártónak". Hát túl sokat nem adok már ennek a kapcsolatnak...
2023. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!