Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megsértődnétek anyósra ha...

Megsértődnétek anyósra ha sajátjának kezelné a gyerekedet? Azt mondaná "megszületett a gyerekünk" "Gyerekem lesz hamarosan"?

Figyelt kérdés
2022. márc. 25. 15:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ez sok lenne. A megsértődés, vagy inkább az összeveszés meg szinte garantált, hiszen aki ezt mondja az nem áll meg ennyinél, hanem jön majd a belepofázás is.
2022. márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
80%

Agyvérzés megkerülne. Mivel nem valódi szívélyes a viszony közöttünk, hála nekik, nem viselném jól a dolgot és felvilágosítanám, hogy az UNOKÁD!

Így is úgy kezelte a fiát, de sokszor meghallgattam, hogy ők UGYANOLYANOK. Ugyan azt szeretik, ugyanúgy csináltak volna egy helyzetben, ugyan úgy gondolkodnak stb! Már attól is az idegbaj megkerült. Olyan érzésem volt, hogy most akkor én anyósommal is élek vagy mi a bánat? Mi az hogy ők egyek? Mondtam neki: nyilván hasonlóan látja a fiad, ha így belenevelted! Hogy szeretett volna másik ételt, ha ő sosem csinált meg valamit mert ő nem szerette és rá is tukmálta hogy az az étel szar.


Én összevesznék vele, mert ha időben nem állítod le, csak rosszabb lesz. Bele fog pofázni, mert úgy érzi joga van és miért? Mert az ő agyában az ő gyereke.

2022. márc. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyértelmű tiszteletlenség, tévedésben van, nem neki “lett csinálva” a gyerek. Nem azért hogy ő babázzon végre.

Ő egy nagyszülő.

Ha tiszteletben tartja a dolgokat és a határain belül marad szívesen látjuk, ha elkezd nyomulni meg okoskodni akkor meg nem. Hány előtte kimondottan normális anyós bolondult már meg és tette tönkre a kapcsolatot a menyével, mert elment az esze az unokától…

2022. márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
74%
Èn pld letojnàm,hogy mit mond
2022. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Juliusz48 ***** válasza:
50%
Ez csak szokás kérdése, pl a kazakok az első unokát át szokták adni a nagyszülőknek nevelésre, habár náluk a nagycsalád együttélése 3-4 generációval, elfogadottabb mint nálunk. Ez nem jelent konkrét elszakadást a szülőktől.
2022. márc. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
6-os, biztosan sziklák között embertől és állattól távol nőttél ekkora baromnak.
2022. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!