Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósok, ti megsértődnétek,...

Anyósok, ti megsértődnétek, ha a menyetek azt mondaná, hogy a covid miatt nem láthatjátok az újszülött unokátokat, határozatlan ideig?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 19:23
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
45%

/ én meny vagyok.. szívesen láttam volna az anyósom, de nem jött el.. engem sértett

De karácsonykor sem jött.../

2021. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
84%
Nalunk mi mondtuk az elso hullámban,hogy egy darabig senki ne jojjon. Akkor volt 1 honapos a fiam. Mindenki megértette es egyetértett,kiveve az anyósom. O haragudott. Ablakon keresztul latta (anya ugysem,mert mas varos),de o dolgozott tovabb,nem akartuk,hogy megfertozze. Szoval nalunk volt sértődés
2021. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
46%

Én meny vagyok, de el sem tudom képzelni, hogy valaki ilyen érzéketlen legyen...hamarosan megszületik a babám, és nagyon sajnálom, hogy a látogatási tilalom miatt nem jöhetnek anyósomék megnézni a babát már a kórházba.


Persze, értem én, hogy járvány van és nem teszem ki felesleges kockázatnak a babát, de hermetikusan elzárni sem akarom, és nem a tizedik szomszédról van szó, hanem a nagyszülőkről. A saját anyjának megengedi, hogy lássa?


Egyébként, nem csak az ő gyereke, apuka helyében biztos helyretenném az asszonyt. És igen, ha anyós/az anyja lennék, mélyen megbántódnék.

2021. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagyok anyós, de igen, nagyon rosszul esne. Mondjuk gondolom akkor legalább nemcsak anyós, hanem a meny szülei is ki vannak tiltva, ugye?
2021. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim válasza:
69%
Rosszul esne igen ( meny vagyok) még lehet 2 évig eltart. Nem lehet mindenkitől elszeparálni.
2021. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
56%
Kérdezem azokat akik menyek, hogy meddig várjanak akkor? Mert a vírus nem fog megszűnni. A teljes oltottság meg lehet nyár közepére lesz csak meg. Fordított esetben, hogy esne?
2021. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon rosszul esne. Sosem tiltanám el a közeli családot a babánktól. Semmi értelme, hamarabb rátapasztasz te vagy a férjed valamit bolt után, mint a nagyszülők, akik csak meg szeretnék látogatni.
2021. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
44%

Mennyi idióta van itt.. már bocsánat, de kit érdkel ilyen esetben az anyós? és ha megfertőzi a kis újszülöttet? Akkor ki lesz a hibás?

Felnőtt emberek vagytok, gondolkodjatok mielőtt összejárjátok az összes csecsemőt...

2021. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
76%

#6 Mondjuk addig amíg a gyereknek kialakul valami minimális immunrendszere.

Amúgy sem ajánlott harcolni a gyereket sehova az első 6 hétben a kis sétákon kívül, ugyanúgy nem baj ha nem látogatja meg minden ismerős. Most sajnos a másik véglet van, amikor senkivel se ajánlott találkozni. Nekünk márciusban született a lányunk, és 2 hónap után látták először. Addig csak video chat, Illetve szüleim egyszer eljöttek és látták ablakon keresztül. Ezt persze bárki megtehette volna, de nem utazott emiatt a 10 perc miatt senki, csak a szüleim.

Nálunk ezt mindenki megértette és ha mi szerettük volna hogy jöjjenek akkor valószínű ők utasítják vissza. Úgyhogy nálunk mindenkinek egyértelmű volt, hogy az első 2-3 hónapban nincs találkozás.

2021. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
71%

Gyerekek nem is nagyon betegedtek meg a covid miatt. Gondolom úgyis lepontoznak majd azok, akik egy tudományos értekezést sem olvastak el a témában, de kit érdekel...

Egyébként koronavírus ide vagy oda, joga van az embernek megszabni, ki jöhet megnézni a gyereket. Sértődni meg lehet rajta, hogy értelme van-e, az más kérdés.

2021. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!