Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megsértődnétek, vagy kérlelnét...

Megsértődnétek, vagy kérlelnétek még?

Figyelt kérdés

Anyósomnak ma jelentettük be hogy kéthétmúlva eljegyzési vacsora a szüleimnél, szűk körben, szülők, testvérek. Végig szótlan volt, kedvetlen, azt kérdezte a páromtól mire a felhajtás? :-S mondtuk, hogy nem lesz felhajtás, csak egy vacsi és a nagyon szűk család, hogy azért mégis legyen meg a feeling...

Fél óra múlva hívott a sógornőm, hogy az anyja zokog a szobában, hogy mekkora szégyen, hogy költségbe verjük a szüleimet (akik egyébként nagyon szívesen vállalták, sőt ígértük, hogy bepótolunk, ha kell) és hogy ő nem szeretné ezt az egészet.

Annyira rosszul esett, mondtam a páromnak, hogy akkor kettesben étteremben, s kész. Csak most hogy jobban elgondolkodtam, egyrészt, miért szívjam én az anyósom hisztijét, másrészt, miért ne ünnepelhetnénk ahogy szeretnénk? Ugyanakkor sacc per kábé már semmi kedvem...Viszont haraggal kezdeni ezt az egészet se olyan jó...


2013. aug. 3. 20:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Gyanítom sokkal inkább az a baja, hogy komolyra fordult közöttetek ez a dolog, mintsem a vacsora...
2013. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
37%

Nehogy már elrontsa az ünnepeteket!


Lehet szégyelli, hogy ő nem tudna beleadni, pedig úgy véli, illene.

2013. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Mondd azt, hogy ti álljátok a költségeket. Nem kell mindent tudnia. Amúgy meg bolond.
2013. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy tényleg nem velem van baja...

6 éve mennek már ezek a dolgai, most lett elegem.

2013. aug. 3. 20:28
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Milyen dolgai vannak? Már ha nem veled van gondja, akkor mi a baj?
2013. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

hát ez....hogy képes ezért zokogni, hogy mekkora szégyen. És ezt így is érzi. És ha el is jönne utána évekig hallgathatnám...

Volt pl Karácsony, amikor a karácsonyi ajándékot hazapakolta nekem, amit nekik vittem, mert ő nem készült...na akkor is elbőgtem magam

2013. aug. 3. 20:41
 7/31 anonim ***** válasza:
62%
anyagilag rosszul állnak? Lehet szégyelli, hogy ő nem tud ilyen vacsorát csinálni. Ezt a karácsonyi ajándékból gondoltam.
2013. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%

Jéh, a Te Anyósod teljesen hasonló dolgokat csinál, mint az enyém :O


Tudom, hogy nehéz, de én már ignorálom. Tanácsot adni nem tud, és egy energia/öröm vámpír. Bármi pozitívat képes negatív színezetűvé tenni. Mondjuk szed is antidepresszánst.


Mi most már csak végig hallgatjuk és utána lepereg. Kit érdekel hogy hisztizik? Had hisztizzen. Ha szégyenli ne jöjjön el és megtartjátok az eljegyzést a Ti családotokkal, nélkülük.


Azért a Te szüleidet ne zárjátok ki az ünneplésből, mert anyós nem normális. Amúgy is majd lenyugszik. :)

2013. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Anyagilag jól állnak. Akkor karácsonykor csak egyszerűen egy nagy ajándékot kapott a család, ennyi.


Teljesen kiborultam, mert most megy náluk a cirkusz. Milyen már így tartani meg? :(

Anyumék teljesen felvannak dobódva, ezek meg cirkuszkodnak otthon...

2013. aug. 3. 21:03
 10/31 A kérdező kommentje:

úgy érzem nem tehetem meg azt h ne legyenek ott. Ha meg ott lesz akkor hallgathatom.


Nem értem hol vannak a jófej laza szülők? Akiket én ismerek mindenhol simán megy a dolog, mindenki boldog, támogató. Nálunk pont fix ezt nem lehet, hadd érezzem rosszul magam...

2013. aug. 3. 21:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!