Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom megmondja mit kellene...

Anyósom megmondja mit kellene vennem a gyereknek?

Figyelt kérdés
Most volt 1 éves a babánk. Anyósom a férjemnek múltkor írt egy emailt h jön a jó idő, a gyereknek sapka, kabát, sál kell még cipő stb... És a végén odairta h nekem (mármint a feleségének) erről a levelrol nem kell tudnom. Mit reagalnatok rá? Csak erdeklodeskepp én kérdezem, ugyanis én ezután nyomban felhivtam és közölték h úgy gondolom gondoskodunk mi erről a gyerekről, bár az idegtol jobban nem tudtam kiosztani. Tudni kell ugyanis h elég irányító típus, eddig nyeltem, most volt 1. az h betelt a pohár.

2022. márc. 26. 18:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
82%

Kedves Előző kommentelő, az általad leírt eset teljesen más.

A Kérdező által ismertetett esetben az anyós - úgy tűnik - mintha azt feltételezte volna hogy "anyuka nem tudja: új ruhák kellenek a gyereknek" stb.

2022. márc. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
85%

Megmondom őszintén, én ebből annyit látnék, hogy anyós kicsit tulaggodo nagymama, én meg valószínűleg ugrok minden xarra, így a férjemnek keresztül próbál segíteni, mert én valószínűleg vérig sértődöm mindenen.

Eszembe nem jutna felhivni. Mondjuk a férjem se szólna ilyen levelrol és nem azért, mert az anyja kérte, hanem azért, mert megoldana a képzeletbeli problémát egyedül. Szólna az anyjának, hogy anyu, tudja a Kati mi kell, de köszönöm a segítséget oszt' annyi.

2022. márc. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
43%

Nem ismerem ugyan az anyósod, de miért is ne beszélhetne bármiről a fiával. Nem tartom valószínűnek, hogy utasításba akarta adni, hogy mit kell vennetek a gyereknek.

Azt meg, hogy ne szóljon neked arról, amit írt, gondolom azért írhatta, mert tudja, hogy keresed rajta a fogást, hogy mibe tudnál belekötni, és nem akart problémát egy ártatlan megjegyzésből.

Te ugye nagyon utálod az anyósod?

2022. márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
15%

22es, szerintem te vagy minden anyós álma. Nincs gyerekem, de ha lenne, egy ilyen menynek nagyon örülnék, és összetenném minden este a kezem, hogy vagy.



Amiket itt a gyakorin lehet olvasni, a sok mindenbe belekötő, mindenben rosszat látó meny-hozzászólásokat, kérdéseket, hááááát a jövő szaranyósai kitermelik saját magukat.

2022. márc. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
70%
22 igazad van, nem nagy dolog csak én mindig elcsodalkozok hogy mennyire nezheti butanak a csaladot a kedves aggódo nagymama. Eleg serto..
2022. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
18%

25!


Semmi butának nézés nincs benne. Sima szülői, nagyszuloi aggodalom. De amugymeg ha elolvasol itt pár kérdést, hidd el, nem olyan meglepő, hogy segíteni akar....

2022. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell aggódni. Senki nem kérte rá. És igenis hulyenek nézes az ha azt feltetelezi hogy a sajat gyerekenek nem vesznek sapkat a szulei ha kell.
2022. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
74%
27, egészen pontosan hol feltételezte ezt az anyós?
2022. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
79%

27!


Majd ő eldonti, hogy aggódik e. Bar láthatólag a kérdező és a te esetedben jobban jár a, ha le se xarná az unokat.

2022. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
77%
Azért van átmenet aközött, hogy leszarja az unokát meg hogy elmondja miket kéne neki venni…
2022. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!