Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom megmondja mit kellene...

Anyósom megmondja mit kellene vennem a gyereknek?

Figyelt kérdés
Most volt 1 éves a babánk. Anyósom a férjemnek múltkor írt egy emailt h jön a jó idő, a gyereknek sapka, kabát, sál kell még cipő stb... És a végén odairta h nekem (mármint a feleségének) erről a levelrol nem kell tudnom. Mit reagalnatok rá? Csak erdeklodeskepp én kérdezem, ugyanis én ezután nyomban felhivtam és közölték h úgy gondolom gondoskodunk mi erről a gyerekről, bár az idegtol jobban nem tudtam kiosztani. Tudni kell ugyanis h elég irányító típus, eddig nyeltem, most volt 1. az h betelt a pohár.

2022. márc. 26. 18:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
61%

Ne foglalkozz a kötekedőkkel, nyilván gyerekük sincs, csak hát közeleg a választás, aztán próbálnak belerúgni a családosokba.



Nálunk is nagyon hasonló a helyzet amúgy. Anyám nagyon jószándékú, jót akar, de elképesztően törtetően csinálja, és ha meg szólunk neki, akkor megsértődik..


Legyetek erősek a férjeddel, legyetek egy erős egység, ha kell, konfrontációval, és akkor idővel elfogadja majd az anyós, hogy nem szólhat bele.

Remélem.. :)

2022. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
54%

#11: mert mindent elkövet a kérdező, hogy belekosson az anyósaba.


Mi köze a választásnak a kérdező dolgahiz? Itt minden gyerekeknek üldözési mániája van?

2022. márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
56%
Kiosztottam volna. Undorító az ilyen
2022. márc. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
26%
megmondja
2022. márc. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
39%

10- es

De írt a mama rosszat, azt, hogy ne mondja el a feleségének

Bocsánat, házas vagyok, van egy fiam, és ezért úgy gondolom, hogy a férjem, a gyerekünk a családom és elvárom, hogy elmondjunk egymásnak mindent, főleg, ha abban a dologban nekem, a férjemnek vagy a gyerekünknek szerepe van

2022. márc. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
81%

Csak én nem értem? Ha jön a jó idő, miért kell a gyereknek sapka , sál?

Szerintem nem érdemes ez a dolog arra hogy idegeskedj.

Amikor írt a férjednek, akkor a férjednek azt kellett volna vissza írni, hogy anya, nem vagyunk hülyék majd mi tudjuk a Gizivel mi kell a gyerekünknek, ne te mond meg. És nem kellett volna vissza postázni neked. Olyan a férjed szája mint a réce p. icsája. Ezzel jól megkeverte a szart, rá haragított az anyjára ahelyett hogy felnőttként elintézte volna. Szóval az anyósod is hibás de a férjed is legalább annyira. Szerintem ne foglalkozz vele és azt csinàlj amit akarsz. És a férjed tanuljon meg kiállni értetek és ne keverje a szart.

2022. márc. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
11%
Az utolsó válaszolóról beszéltem, aki a férjet hibáztatja
2022. márc. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
84%
Én megsértődnék anyósra hogy nem akarja hogy a férjem ezt elmondja nekem..amugyis mit szól bele..mi is tudjuk öltöztetni a gyereket
2022. márc. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem se szerencsés, hogy anyós "külön akar titkolózni" és mégis miből gondolja, feltételezi, hogy az anyának ez nem jut eszébe? Miért gondolta hogy e levelet meg kell írnia, mert ha nem teszi, úgy gondolta volna hogy téli ruhákban marad?
2022. márc. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
12%

De írt a mama rosszat, azt, hogy ne mondja el a feleségének


Talán mert tudta, hogy a kedves feleség kiforgatja majd a szavait.

Tegnap beszéltem anyukámmal telefonon, szó volt arról is, hogy megy műszakira a kocsi. Azt mondta, na, akkor a férjem viheti szerelőhöz. Most fogtam volna fel is, hogy utasít?


Kb ez lehetett a kérdező férjével is. Beszélgetett anyukával, mondta a mama, hogy jön a tavasz, mennyi minden kell a kicsinek... Nem véletlenül nem akarta, hogy a hp megtudja, mert egy ártatlan beszélgetés alapján is hiszti van. Nem tudom, miről beszélgethetnek szabadon, ami neki is tetszik.

2022. márc. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!