Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós sosem hord melltartót...

Az anyós sosem hord melltartót a poló alatt. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon átüt
2022. márc. 28. 22:04
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
86%
Persze, de ha friss picsa lenne, nem zavarna.
2022. márc. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
89%

Na álljon meg a menet. Melyik az a ruhadarab amelyik mindkét nem számára kötelező? Vagy erősen ajánlott? Ki az aki ezt megszabja???????

Miért is kell/ajánlatos egy embernek bármely testrészének a vonalait eltüntetni?

Miért a nőknek van ilyen, betegesen elrejtendő testrészük? Minden nőnek van melle, azzal valami defekt van akit a másik nő ruhával fedett melle zavar.

A nők legnagyobb része kb. letépi magáról a melltartót miután hazaér, nyilván mert annyira kényelmes. A férfiak heréinek miért nem követelünk meg hasonló tartó-szorító-formát elrejtő ruhadarabot ha nyilvánosba mennek? Pláne nyáron, a vékony pamut/lennadrágok megmutatnak mindent. Olyan heretartót, amit ők is letépnek miután hazaértek? Minden sarkon lenne egy mell- és heretartó üzlet. Na?

Az, hogy egy palinak ne kelljen magán uralkodni a társadalmi érintkezésekkor ezért a nők illendőségből (sic!) tüntessék el a mellük látható nyomát? Mert más okot nem látok. Ebben más nők is segédkeznek, azért ettől valahol hányni illik. (Tüntessék el, de azért a pólójuk feszes legyen, hogy a méret és a forma megsaccolható legyen, így a férfi nem csúszik szét a farokvezérelt üzemmódjában, de felméri az előtte lévő szemet gyönyörködtető árut.)

Nyomorékká nyújtott nyak, zsigereket eldeformáló fűző, elkötött láb, itt a kérdésben az elvárt melltartó reggel 7-től este 6-ig (sőt, akár otthon is) csak néhány példa, valahogy mindig a nőknek kell fájdalmat, kellemetlenséget okozni a kinézetük kapcsán. Mindezt azért, hogy elég szépek legyenek. Komolyan, itt mindenki hülye? Itt? Mindenki! 2022-ben talán ideje lenne a nőkről és a testükről lepattani, mindenki hord olyan és annyi ruhát ami kényelmes, ami tetszik neki. Még a nők is.

Kérdező, ha nő vagy, ha ffi vagy, degenerált (=beteges) a hozzáállásod.

2022. márc. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
26%
Amihez kedved van.
2022. márc. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
94%
Itthon én sem hordok melltartót sőt ha nem dolgozni megyek csak boltba akkor sem veszek fel mondjuk nyáron meg mikor már elég jó idő van akkor muszáj mindig felvenem meg ha csak boltba megyek is.
2022. márc. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
27%
A kerdesbol nem derult ki szamomra legalabb is, h az anyosnak korahoz kepest tul szep, es izgato mellei vannak, ilyen modon bantja a szemedet, vagy pedig valodi vizualis kornyezetszennyezesrol beszelsz.
2022. márc. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
87%
Egy embert így alázni akinek a teste természetes, benne van a kor és legalább egy gyerek szülése, szoptatása. Mindezért az a jussa, hogy okádék, vizuális környezetszennyezés, meg lógó zacskó. És nem tett senki ellen semmi rosszat, az a bűne hogy él. Ez nagyon durva.
2022. márc. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
45%

Hát... mondjuk én nem kerítenék ekkora fekeneket ennek. Szólj a párodnak (elvégre az ő anyja), hogy ez picit kellemetlen neked, szóval légyszi, tegye már meg, hogy felvesz egy melltartót, ha ott vagytok. Ennyi.


Nálunk volt hasonló szitu - anyám alapból max bugyiban van otthon, ha egyedül van, ha jön valaki, csak felkap egy hosszú háziruhát, amiből nem látszik ki semmi. Párszor akkor is volt így, mikor csak beugrottunk hozzá egy kicsit, ezzel egészen addig nem is volt gond, amíg otthoni kényelmében párszor be nem terpesztett ültében. Párom jelezte utólag nekem, hogy neki kellemetlen volt, többet inkább nem jönne velem, mert nem szeretne ebből gondot, én meg szóltam anyámnak (úgy, mintha én vettem volna észre), hogy legközelebb inkább vegyen fel egy leggingset, ha párom is jön velem. Ennyi, senki nem csinált ebből hiúsági kérdést.

2022. márc. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
14%
Olyan melltartót kellene venni ami a megfelelő méret és forma.
2022. márc. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
20%

Engem is zavar, kellemetlen, ha átlátni a bimbit, akár az enyémről, akár máséról van szó.

Van ami magánügy, és nem véletlenül nem mászkál mindenki kirakott mellekkel, meg átlátszó ruhákban emberek közé.

Szerintem van aki nem veszi észre amúgy. Inkább szólj, azzal nem bántod meg. Én is szólok anyukámnak, ha úgy öltözik fel, ő sem szeretné, hogy a melleit lessék akarva-akaratlanul. Lehet mondani, hogy ne nézz oda, nagyon csalogatja a szemet. :D Mert fura, mert nem megszokott. :)

Én sportmelltartóban vagyok itthon is, semmi bimbi reklámot nem szeretnék itthon se a gyereknek se a szomszédnak se senkinek.

Mellesleg sokkal kényelmesebb így.

2022. márc. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
28%

Kérdés fordítva:

- A menyem nem hajlandó melltartót hordani, kilátszik a melle!

- Gyakori népe: fúj, anyának sem való rbanc.


Kettős mérce, lol.

2022. márc. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!