Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós sosem hord melltartót...

Az anyós sosem hord melltartót a poló alatt. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon átüt
2022. márc. 28. 22:04
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
86%

Ez a bimbó dolog kicsit vicces.


E/F kosarat hordok, és nem vagyok szerencsés, nagyon lógott mindig. Ha elmegyek itthonról, a méret miatt az tart jól, amiben van szivacs. Nem pushup nyilván, hanem ilyen előformázott cucc.


Itthon is muszáj hordanom, mert másképp kényelmetlen, viszont itthonra vannak olyan melltartóim, amikben nincs merevítőszivacs. Nos ezekben ugyanúgy átlátszik a mellbimbóm.


Ha valaki a lakásomban, de akár a sajátjában meg akarná nekem mondani, hogy milyen melltartót hordjak, hát az igencsak érdekes lenne.

2022. márc. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
22%

30-as, szerintem a kettős mérce alapja a kor. A mama "öreg", neki már mindegy. Ez ugyanaz, mikor milyen vagány a pink hajú néni, de a pink hajú lánynak feltűnési viszketegsége van.


Ahogy egy nő elhagyja a - pardon - dugható kort, mindegy lesz, mit csinál.

2022. márc. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
93%

29# Ne csúsztass ekkorát, hogy mindenki kirakott mellekkel mászkálna olyan a nudistastrandon van.

Az, hogy téged zavar azért ne mást öltöztess olyanba amit magától nem szeretne felvenni! Anyós korú nő esélyes, hogy próbálta már a melltartót, el tudja dönteni kéri-e vagy sem, és csakis az ő jogköre eldönteni! Az embereknek sokminden zavaró, kinek mi... Hogy jönnék én ahhoz, hogy feléd az öltözködésed, hajviseleted, sminked miatt elvárásokat fogalmazzak meg? S ha ez így működne képzeld el hány elvárásnak kellene megfelelned az enyémen kívül akár egy utazás alatt. Mosd le a sminket, engem irritál! Tegyél föl sminket, ha emberek közé mész, hogy nézel ki natúr bőrrel?! A villamoson vagyunk vagy ötvenen, remélem érted mire szeretnék kilukadni, mindenkinek lenne valami tiédhez hasonló elvárása feléd. Neked kényelmesebb sportmelltartóban lenni, mint anélkül? Ez nem így működik, vedd le mert engem zavar az eltorzított, összenyomott test látványa. Fúj, okádék -ahogy fentebb olvashattuk ezt is:( Neked otthon kényelmesebb melltartóban? Vedd le, nehogymár, otthon a családod se fogadjon el így, hiszen én se fogadlak el! Majd mi, a mások megmondjuk neked.

Na ezt nem.

A férfiak hordhatnak melltartó nélkül pólót? Ne b4ssz! Mióta? :-o A nőknek ki szabja a pólóviselés feltételéül? A társadalom? Tuti nem, hiszen én pl. pont nem. A férfiak? A nők? A diplomásak? Falun? Városon? Az illem? A jóízlés? Kinek az ízlése a mérvadó?

Akit zavar az annak a problémája. Élni és élni hagyni mondást érdemes követni.

2022. márc. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
18%

Abban vagy otthon, amiben akarsz.

Csak azzan jön vendég és lát.

Szerintem is kozonseges, meg zavaró, amikor bikini ki az ember szemét is.

Nekem ez intim, nem szeretem, ha látják, ha jön valaki, takarom, ha úgy van, pedig nekem kicsi.


A kb. 80 as években volt ez divat vagy lexaeva, azokat a nőket nem is izgatja ma se

2022. márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
55%

Pont annak szólna aki pedig nem fogja megérteni. De hátha.

https://www.youtube.com/watch?v=LHFL5qpLKfw

2022. márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
91%

Én sem hordok melltartót.

Akinek ez nem tetszik, ne nézzen rám ;)

2022. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
87%

Nyári hőségben otthon én sem hordok, mert melegít és kényelmetlen is.

Ha valakinek nem tetszik, az ő baja.

Gondolom, anyós sem akarja megmondani neked, hogy vegyél fel egy szűk alsónadrágot, mert látszik a micsodád körvonala és az őt zavarja.

2022. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 qkker1 ***** válasza:
93%
Szerintem a kérdező a családisex-mániás perverz, az dobja így be témákat és utána kussol.
2022. márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon vicces
2022. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
37%
Akkor is ilyen megértő lenne mindenki, ha após lenne otthon átlátszó fehér leggingsben és a menye tisztán látna mindent amit nem akar?
2022. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!