Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyòsként milyen menynek...

Anyòsként milyen menynek örülnétek? Nagyon félek az elsö talàlkozàstòl.

Figyelt kérdés
Mivel tudnék bevàgòdni?
2022. ápr. 5. 16:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez úgyis zsákbamacska. Legyél udvarias, köszönj illedelmesen, érthetően, nézz a szemébe. Esetleg vihetsz valami jelképes ajándékot a vendégségbe, pl. virágot, csokit, sütit vagy bort - kérdezd meg a párodat, minek örülne. Biztos jó pont, ha segítesz majd leszedni az asztalt vagy megdicsérsz valamit a lakásban. De van anyósjelölt, akinek ha fejen állsz sem fogsz tudni megfelelni, és van, aki nagyon jófej. Majd kiderül, de inkább próbáld elengedni, nem kell, hogy kényszeresen vigyorgós irul-pirul kislány legyél, mert ha beléd akar kötni, akkor meg az lesz a baj. De drukkolok :)
2022. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%
Viselkedj természetesen, ahogy mindig is szoktál. Ez a legjobb módszer, sokáig úgysem lehetne "jól viselkedni", ha tartósabb lesz a kapcsolat.
2022. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen midnegy, hogy itt ki miylennek örülne, hisz elméletileg mindössze egy lesz akinél ez fontos, neki meg lehet teljesen más dolgok lesznek amik fontosak és pozitívak számára.
2022. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
34%
Ne anyósozzál, nem az anyósod, és jó eséllyel nem is lesz az! Nem 22 éves felnőtt, egészséges lelkű emberre vall, aki retteg egy másik nővel való találkozástól! Ha azt feltételezed, hogy nem fogsz neki tetszeni (megjegyzem, nem is neki kell, hogy tetsszél), azzal azt jelented ki, hogy képtelen vagy normálisan, a társadalom hétköznapi szokásai szerint viselkedni. Hát kár.
2022. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
14 Nem az anyòsom, tisztàban vagyok vele de könnyebb, egyszerübb mintha azt írnàm: pàrom édesanyja. Egyébként nem talàlt mert az anyòsom lesz esküvöt tervezünk.Pàrom nem viszi haza csak azt akivel komolyat tervez, elöttem csak egy lànyt mutatott be.
2022. ápr. 5. 19:06
 16/24 anonim ***** válasza:
95%

14-es kicsit erősen fogalmazott, de a lényeg az, hogy nem kell betojni attól, hogy találkozni fogsz a párod szüleivel.

Legyél udvarias, vigyél egy üveg italt az apjának, egy csokor virágot az anyjának. Ne tegezd le őket, csak ha külön mondják neked. Beszélgetés közben nézz rájuk, ne légy flegma, ne vágj a szavukba. Mosolyogj és legyél kedves.

2022. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
16 Persze lehet én félek túlsàgosan.
2022. ápr. 5. 19:09
 18/24 anonim ***** válasza:
95%

Még annyit!

Kerüld a megosztó témákat (pl. politika, vallásosság). Ha normálisak, ők sem hozzák elő. De ha mégis, akkor hagyd rájuk, ne mondd el, ha valamiben homlokegyenest az ellenkezőjét gondolod.

2022. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%

Bár nekem nincs és nem is lesz gyerekem, elgondolkodtam a kérdésen. Természetesen mindenki tud írni egy listát a tökéletes menyről, én is tudnék, csakhogy: 1. senki sem tökéletes, én sem vagyok az, 2. ami egy anyósnak tökéletes, lehet, hogy a fia számára korántsem lenne az. Tehát összességében véve anyósként én annak örülnék, ha a fiam és a társa szeretnék egymást, jól éreznék magukat együtt és boldogok lennének. Az az ő életük lenne és nem az enyém, neki kell jól éreznie magát a kiválasztott nővel.


Viszont sok anyós nem így gondolkozik, például mert foggal-körömmel ragaszkodik a kis fiacskájához, amiből következően nem létezik olyan nő, aki megfelelne, és alapból ellenségként kezeli.

Ha ilyen anyóst fogsz ki, teljesen mindegy, mit csinálsz, utálni fog.

Ha pedig normálisat, akkor a fia kedvéért megpróbál majd megismerni, elfogadni, még akkor is, ha esetleg nem is tetszik majd neki egy-két dolog. Drukkolok, hogy a másodikkal találkozz.

2022. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
74%
Ne igyon, ne dohányozzon, ne legyen egyéb függősége sem ami egészségromboló, szeressék egymást és tartsanak ki egymás mellett.
2022. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!