Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Külföldön élök szerintetek ez...

Külföldön élök szerintetek ez normális találkozàsi mennyiség?

Figyelt kérdés

Anyòsom apòsom nyugdijba ment.Eddig évente 2-3 szor jöttek ki 1-2 hétre amit bevallok h nekem az is hosszù volt.

5 hete mentek el,februárban akarnak jönni megint 2 hétre...

de nekem ez tùlzás.Most van idejük jönni,tovább is maradhatnak hiszen nem kell szabadsággal játszani.

Engem a frász kerülhet màr most mi lesz itt.


A férjem nem igazàn ért meg hiszen a szülei akkor jönnek amikor akarnak.Hàt nem tudom...

Félek h ràmegy a hàzasságunk.Megértem hogy a szülei de beteg dolognak tartom azt h havonta ,2 havonta hetekre kijöjjenek.

Egyebkent mi is jàrunk haza.Nem értem mi ez az ùj ôrület😱


2020. jan. 16. 11:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
33%

Hát, mi kétévente járunk haza 1-2 hétre...

Közöld a férjeddel, hogy -öké, jöhetnek, te azt az időt akkor majd Magyarorszagon töltöd a te szüleiddel.

2020. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%

Van-e unoka?


Ha ott vannak segítenek-e, fizetnek-valamibe, vagy csak el várják, hogy kiszolgáld, eltartsd őket?


Milyen a kapcsolat? Beszólogatnak, beleszólnak a dolgaitokba?


Mi évente 2x megyünk haza Magyarországra, de csak azért, mert ennyire van pénzünk. Ha valamelyik szülő, akár az enyém, akár a férjem é meg tudná oldani, hogy havonta, 2 havonta jöjjenek, én szívesen látnám őket. Van egy 2 éves lányom, rengeteget segítenek a nagyszülők, mikor ott tudunk lenni, vagy ők tudnak jönni. Sose várják el, hogy főzzek nekik egy kávét, otthon érzik magukat, abban a 2 hétben, főznöm se kell, és rengeteg énidőm van. Van külön szoba ahol tudnak aludni, így a házasságunk se menne rá, sőt, rengeteg időnk lenne kettesben a férjemmel, mikor elmehetnénk étterembe, vagy csak sétálgatni, míg a nagyi vigyáz a gyerekre.

2020. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nincs annyi szabadságom sajnos 😞
2020. jan. 16. 11:44
 4/32 anonim ***** válasza:
Azt mindjárt gondoltam. Nem is kell menni. De talán a férjed rádöbbenne, mi a probléma.
2020. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Nincs unoka.

Anyos neha megfoz,de en takaritok pakolok utánuk mellette dolgozom.

Mindenfelé elakarnak menni de tölünk várják el h vigyük el őket.

Egy kis 2 szobás lakásban lakunk.Nappaliban alszanak ilyenkor persze abbol is balhe volt h nem adjuk oda a haloszobat.

Szoval elvonulni is max a haloba tudok.Nekem nagyon sok ido.

Jojjenek evente 2-3 szor egy hosszuhetvegere

Nem ertem meg miért nem eleg,hogy miert kell a nyakunkban logniuk allandoan

2020. jan. 16. 11:47
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le a férjeddel és mondd el ezt ugyanígy neki.
2020. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Igazandibol elvarjak h minden kivansagukat teljesitsuk.

Ha en ellenkezem akkor beszolnak vagy ereztetik h milyen hisztis vagyok.

2020. jan. 16. 11:49
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok. Akkor nem is kérdés. Én nem engedném, hogy jöjjenek.


Hozzd fel ezeket az érveket a férjednek, és közöld vele, hogy neki persze, hogy nem probléma, mert nem neki kell még munka után hetekig +2 ember után takarítania.


Mondd meg neki, hogy felőled nyithat panziót egy 2 szobás lyukból, de akkor nélküled tegye.

2020. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Probaltam de azt hallom h a szulei.

Nekem is vannak szuleim evente 1-2 szer jonnek ki 3-4 napra.

mindig megbeszeles alapjan

de ok gondolnak egyet,pl penteken mondjak h vasarnap kiindulnak 2 hetre

kopni nyelni nem tudok

2020. jan. 16. 11:51
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát én valahogy megoldanám, hogy a legközelebbi ilyennél ne legyek otthon egyáltalán. Majd rájönne a férjed, hogy mekkora öröm ugrálni a szülei körül.
2020. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!