Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet ilyen helyzetben...

Mit lehet ilyen helyzetben csinálni az anyósommal?

Figyelt kérdés
Amikor először találkoztam a párom szüleivel minden rendben ment, sőt kifejezetten jó hangulatban telt minden látogatás. A probléma a szemében az hogy nekünk elég modern felfogásunk van, mindketten karrieristák vagyunk, nem vagyok háziasszony egyenlően felosztjuk az itthoni teendőket, például a férjem főz a legtöbbször, mert ő jobban tud. Már az eljegyzésünk után bunkóbb lett velem, szerintem csak addig kedvelt ameddig még úgy gondolta hogy semmi közöm nem lesz a fia jövőjéhez. Most jelenleg 7 hónapos terhes vagyok és mivel több pénzt keresek a férjemnél, abban állapodtunk meg, hogy én az első pár hónap után visszamegyek dolgozni és ő marad itthon a picivel. Ez teljesen kiakasztotta az anyósom az és most olyanokkal fenyeget, hogy nem is akarja látni az unokáját, mert én egy nőt neveltek a fiából és és a gyerekem is biztos elfuserált lesz. Az a baj hogy ez a páromat eléggé megviseli és most azon gondolkozik, hogy mégsem egyezik bele abba hogy ő marad itthon.

2022. ápr. 18. 20:15
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
96%
és a kedves mama kipótolja a kieső pénzt?
2022. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
94%
Én tudod mit csinálnék? "Jól van mama, akkor nem fogja az unokáját látni, viszlát! Jah és ne ugasson bele a mi dolgunkba!"
2022. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
92%
Minek kellett őt erről tájékoztatni? Még meg sem született a gyerek..
2022. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell neki tudnia róla, hazudjatok, mi is ezt csináltuk amikor ilyen elviselhetetlen volt az anyósom.
2022. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
93%
Lekell xarni a büdös fenébe.
2022. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
34%
Én is olyan nőt keresek aki majd eltart!
2022. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
92%
Az egyik kolléganőmék is így oldották meg. Ők is anyagi okok miatt. Az asszony többet vitt haza jóval, mint a férfi. Megszületett az első gyerek. Fél évig az asszony volt otthon, majd leültek és megbeszélték. Mindketten úgy érezték, így a pénzügyi szakadék fele tartanak. Váltottak. Anya visszament dolgozni, apa otthon maradt. Azóta 4 gyerekük van. Mindegyik gyereküknél az első 2-3 hónapban volt otthon anya, majd ment vissza dolgozni, apa maradt otthon. Azóta is jól megvannak, közösen nevelik a 4 gyereket. Van ilyen élethelyzet. Nem kell engedni anyóst, hogy beleszóljon.
2022. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
97%
Akkor nem unokázik, legalább nem fog a nyakatokra járni.
2022. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
91%
Én nem az anyós miatt aggodnek. Hanem a férjed miatt. Úgy tűnik neki fontosabb az anyja véleménye, mint az, amiben ti megállapodtatok. Ez hosszú távon nagyon nem lesz jó. És nem mondtam volna el. Még nem tudod, hogy milyen, ha ott lesz az a gyerek, lehet hogy nem is akarsz majd visszamenni dolgozni.
2022. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
71%
Kamugyanús a történet, de ha igaz, és a férjed már most az anyjának akar ugrálni a ti közös megállapodásotok ellenében, akkor most válj el. Lesz ez még így se. A házasság kétszemélyes, nem három.
2022. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!