Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vajon rendeződik még a viszony?

Vajon rendeződik még a viszony?

Figyelt kérdés

Sajnos anyóséknál lakunk egyéb okok miatt, de vettünk már házat csak zajlanak a felújítások.

Nagyon megromlott a kapcsolatunk, nem veszekedünk. De az állandó megjegyzéseik, beszólogatásaik teljesen tönkre tesznek. Eddig soha semmiért nem szóltam nekik vissza, viszont az utóbbi pár esetben már kifejtettem a nem tetszésemet ami látszott, hogy zavarja.

A férjem megért ezért is költözünk és próbált már beszélni vele/velük, de rendkívül önfejűek, makacsok. Senkire nem hallgatnak.

Az érdekelne, hogy volt e valaki ilyen helyzetben?

Ha volt a költözés megoldotta?

Vagy továbbra is rossz maradt a viszony?

Minek költöztem oda válaszokat nem kérek köszönöm, az elején nagyon ment a hülyítés aztán minden megváltozott..



2022. ápr. 25. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
A munkatársam azt mesélte, hogy míg otthon laktak, állandó vita volt a felesége és az anyukája között. Mióta elköltöztek, azóta nincs semmi gond. Ez már évekkel ezelőtt volt.
2022. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem olyan őszintén normális már sose lesz a kapcsolat. Maximum ilyen látszat normális.
2022. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha a másik oldal is normális, meg ti is, akkor helyreállhat a rendes viszony, most gondolom, mindenki a másikak idegeire megy, ezért nagyobb a stressz.
2022. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, ha beköltözöl anyóshoz, jó eséllyel ez lesz. Nagyon kevgés helyen tud jól működni a többgenerációs együttélés. Más életritmus, más szabályok. Anyós gondolom hozzászokott már ahhoz, mit hogyan csinál és nem tetszik neki, esetleg feszélyezi hogy ott van egy kvázi idegen - tudom tudom, a menye vagy de akkor sem vér szerinti családtag, tehát idegen. Nem védeni akarom anyóst, félre ne érts, de általában ez a probléma gyökere. Ha segítesz a házimunkában nem jó, mert nem oda és vagy úgy pakolsz ahogy ő szeretné, ha nem segítesz, akkor meg egyértelműen az a baj. Sajnos ez szinte általános jelenség ilyen együttéléseknél. Ha nem romlott meg végleg a viszony, a költözés segíteni fog, de törés marad valószínűleg.
2022. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Max annyi hogy próbálkozni lehet de teljesen nem lesz ez sose normális max mindenki próbál ugy tenni.
2022. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Te költöztél be hozzá, holott tök alap, hogy máshoz nem megyünk.


Nem baj megtanultad, és nem, nem lesz normális viszony.

Anyóséknak nyilván már régóta teli a hócipőjük veletek, amiért még ki tudja, meddig laktok ott.


Persze gerinces ember megmondta volna a legelején, hogy Marcsi nem jön ide lakni és pont.

2022. ápr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi külön élünk, de nálunk is ez van, hogy nem veszekszünk, inkább ő az aki beszólogat nekem.

Ez anyós függő. Nem értem miért utál

2022. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!