Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az új leendő anyósom, apósom...

Az új leendő anyósom, apósom és sógorom nem kedvel, mert teherbe estem a kapcsolat elején. Lehet ebből még jó viszony?

Figyelt kérdés
Pár hete voltunk együtt a párommal, amikor teherbeestem. Megtartottuk, a párom nem abortuszpárti, és én se akartam volna elvetetni, most vagyok félidős, házasodni is fogunk, de azt inkább jövő nyáron. A párom a szüleinek és a testvérének a 12. heti genetikai ultrahang után mondta el, nagyon kiadkadtak. Akkor mutatott be a családjának, amikor 14 hetes voltam, rémes fogadtatás volt. Amúgy mindketten harmincasok vagyunk a párommal (én 32 és ő 37), együtt is lakunk kb. a fogantatás óta, igaz, albérletben, de van rendes bejelentett 8 órás irodai munkánk mindkettőnknek, megtakarításunk, normális életünk, és az anyóséktól is 100 km választ el, szóval számukra ez az egész nulla terhet jelent. Nekem már volt egy házasságom, és van onnan egy 5 éves kisfiam, aki javarészt az apjánál lakik. Annak a házasságnak azért lett vége, mert a férjem egyik napról a másikra elhagyott egy másik nőért. Ezért nem engem kellene elítélniük. Tudom, hirtelen jött ez az egész nekik, na meg vallásosak is, de azért fáj, hogy pillanatig sem örültek még az unokának. Amúgy hatvanasok, és még nincs unokájuk. Mit gondoltok, fog ez változni? Én igazán próbálok kedves lenni velük, de nagyon nehéz esetek. Nektek vannak tapasztalataitok ilyen terhességgel nyitós anyós-após kapcsolatokról?

2020. jún. 1. 14:26
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
62%
Várjál, lehet, hogy addig lelép a srác!
2020. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
78%

Mire legyenek nyitottak?

Nem ismernek.

Annyit tudnak rólad, hogy hipp-hopp teherbe tudsz esni és hogy nem te neveled a gyerekedet.


Majd megenyhülnek, ha meglesz a kölök.


Bár azért annyit megjegyeznék, hogy két 30+ os, felnőttnek illene már megtanulni védekezni. A másik, hogy én 2 ilyen becsúszott gyerekről tudok, akik a kapcsolat elején jöttek össze, mind a kettő “koraszülött” lett és valahogy kiköpött úgy néznek ki, mint a csajok exei.

2020. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
81%
Senki nem örülne a helyükben egy elvált anyukának. Az már csak hab a tortán, hogy nyilván úgy gondolják, hogy direkt felcsináltattad magad, hogy megfogd a srácot.
2020. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
88%

Nekem sem lennél szimpatikus.

Elváltál,van egy "csomagod" amit ráadásul nem is Te nevelsz javarészt.

Most meg alig pár hét után teherbe esel.. És azt várod mindenki essen hasra. 🤔

Egy teljesen idegen ember vagy aki rögtön terhesen állít be. Mit vártál most őszintén?

Hogy dalra fakadnak és rögtön a keblükre ölelnek?


Úgy is gondolhatják,hogy direkt estél teherbe, hogy megfogd a fiúkat, de úgy is gondolhatják, hogy nem is a fiúktól van a gyerek. Erre vajon gondoltál?

2020. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
84%
Hát.... Normális ember valóban nem igy képzeli el a gyereke jövőjét. Az, hogy ilyen gyorsan teherbe esik valaki, nem jó jel, az meg pláne nem, ha van már egy másik gyerek, aki az apjánál el....
2020. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
75%

Nézd a szülők szemszögéből magadat:

- felelőtlen vagy, mert egy friss kapcsolatban nem védekezel és teherbe esel valakitől, akit jószerivel nem is ismersz.Két hét alatt nem lehet megismerni senkit!

- 32 évesen, albérletben, egy szinte ismeretlentől bevállalsz egy gyereket,amikor az előzőt sem neveled.

- már volt egy házasságod(?), amiben nem jeleskedtél, különben nem hagyott volna el a férjed, aki túl szemét alak nem lehet, ha a gyereketeket is ő neveli.


Ezzel a háttérrel, 3 hónapos ismeretség után odaállítotok a szülők elé egy 3 hónapos magzat UH képével és elvárnád, hogy még szeressenek is?

Már azzal is maximumot nyújtották, hogy fogadtak és nem hánytak le az ajtóban!

2020. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
75%
a fiad miért az apjánál van?
2020. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
81%
A születendő gyereket ki fogja nevelni majd ha ennek a kapcsolatnak is vége lesz? Gondolom nekik is ez jár a fejükben,meg hogy miért nem te neveled a gyereket,ha ennek állitolag meg lesz mindene.
2020. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
83%
Oszt' minek kéne örülniük? Hogy két elméletileg felnőtt ember képtelen védekezni? Vagy hogy a fiuk felcsinált egy nőt akit alig ismer? Azért ne tegyünk már úgy, mintha ez tök normális lenne és érthetetlen lenne a szülők reakciója. Az ilyen nőknek szokott 40 éves korára 3-4 gyereke lenni 3-4 apától, mert ugye mindig elleni kell egyet az aktuális eltartónak.
2020. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
76%
Engem is érdekelne, hogy mi miatt alakult úgy, hogy a fiad az apjánál van?
2020. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!