Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gyűlölöm az anyósom, de ezzel...

Gyűlölöm az anyósom, de ezzel a magam életét keserítem. Aki letudta szarni az anyósát úgy, hogy nem szakította meg vele a kapcsolatot, hogy csinálta?

Figyelt kérdés

Férjemmel mesébe illő a kapcsolatunk, ezért nem áldoznám fel a kapcsolatomat azért, hogy ez a nő eltakarodjon az életünkből, amúgy sem tudnám mert van 2 gyerekünk. Az első gyerek születése óta nem tudom tolerálni, szívből gyűlölöm. Sokszor elhatároztam, hogy na innentől leszarom, de folyamatosan idegesít, ostoba nagyon és kétszínű is, plussz nem fogadja el, hogy mi egy külön csalàd vagyunk. Minden szart összevásárol a gyerekeinknek is amikor többször kértük, hogy ne!

Aki szintén utálta az anyósát, hogy tudott uralkodni magán? Mire kellene gondolnom, hogy győzzem le ezt az érzést bennem?



2021. febr. 13. 20:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon csúnya lesz, amit írok, de nekem egy barátnőmmel volt ez, nyugalom akkor lett az életében, amikor az anyósa elpatkolt.... soha nem tudta bevenni a lszarom tablettát.
2021. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem a kérdést. Mért ne szakítanád meg vele a kapcsolatot? Akit utál az ember, azzal nem tart kapcsolatot, ilyen egyszerű. A férjed és a gyerekek meg tartanak. Semmi probléma nincs ezzel. Te nem mész oda, ő meg vagy nem jön, vagy addig te elmész otthonról. Csodában ne reménykedj, hogy valami varázslattól majd érzelmileg hidegen tud hagyni az, akit zsigerileg gyűlölsz!
2021. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Ez aggaszt nagyon... hogy titkon ezt várom. És ez borzalmas.. Ilyet nem szabadna :(

Már azon is gondolkodom, hogy pszhiologushoz fordulok, hátha tudna segíteni. Sosem voltam még, aki esetleg járt már és olvassa a kérdésem, szerintetek tudna tanácsot adni, vagy egy pszhiologus teljesen máshogy "kezel"?

2021. febr. 13. 20:53
 4/32 anonim ***** válasza:
77%

A pszichologusnak is csak ugyanezeket tudnad elmondani, o is csak azt mondana, hogy zard ki ot a gondolataidbol es kezeld semlegeskent.


Oszinten minek pazarlod ra az energiad? Ha eszedbe jut, inkabb csinalj valamit, barmit, ami elhessegeti a rossz gondolataid.


Ha meglatogat, akkor szigoruan a gyerekekkel legyen, te meg addig a konyhaban, vagy csinalj mast, de ne beszelgess vele. Ha megis, akkor pedig semmilyen dolgokrol beszelj vele, es semmilyen szemelyes informaciot ne ossz meg vele magaddal es a ferjeddel kapcsolatban. Legyel tavolsag tarto.

Latogatni pedig NE menj.

2021. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Férjemet nagyon bántaná ez, ő szerinte szimplán csak lekellene szarnom az anyja hülyeségeit, meg elengedni a fülem mellett amikor beleakar szólni a dolgainkba. Viszont olyanokat is csinál amit egyszerűen nem tudok lenyelni, pl gúnyolja a gyereket, olyan is volt, hogy megharapta. Na azon teljesen lesokkolódtam.
2021. febr. 13. 20:57
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
Ha van kedved, menjél el. De azt ne várd, hogy a pszichológus kikezel abból a "bűnből", hogy utálod az anyósodat, akár a halálát is kívánod. Épp ellenkezőleg: fel fog menteni. Szabad gyűlölni. Nem bűn. Az anyós halálát kívánni kissé erős, de mivel ha a kezedbe kerülne egy kés, nem szúrnád le, ez inkább csak egy költői kép, nem kívánod ténylegesen azt, hogy ő meghaljon, csak annyit, hogy téged hagyjon békén. Azt meg könnyűszerrel megteheted, mi akadályoz meg benne?
2021. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
A férjedet nem zavarja, hogy az anyja gúnyolja és megharapja a gyerekét. (Ezt mondjuk nehezen tudom elképzelni, legfeljebb túlzásba vitt cukimuki nyalakodást tudok elképzelni, nem őrült szadizmust.) Ez esetben a számodra szükséges szakember nem a pszichológus (bár ő is), hanem a válóperes ügyvéd. Mesébe illő a kapcsolatotok? Ugyan! Ezt te magadnak meséled be, mert nem akarod látni a valóságot!
2021. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
De igen zavarja! Meg is mondta neki a véleményét, de nem ér semmit. Ő is tisztában van a dolgokkal, csak úgyvan vele, hogy akàr milyen is, akkor is az anyja. Miből gondolod, hogy nem jó a kapcsolatunk? 😃
2021. febr. 13. 21:28
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Ha zavarná, akkor nem neked mondaná, hogy sz*rd le és engedd el a füled mellett, hanem hatékonyan leállítaná az anyját. De ő ezt nem akarja, mert gyáva. Inkább téged és a saját gyerekét áldozza be, mint hogy összetűzésbe keveredjen az anyjával.
2021. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
48%
Én kineziológust tudnék javasolni inkább, szerintem megérné, ha elmennél hozzá néhányszor.
2021. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!