Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan viszonyulnátok ahhoz...

Hogyan viszonyulnátok ahhoz ha az anyósotok egy könnyű vèrű nő lenne?

Figyelt kérdés
Egy házban élünk a férjemmel a gyerekek és az anyósom (mi az emeleten lakunk ő lent) már 60 fölött van és minden hónapban más férfiakat visz magához meg bárkit oda költöztet mióta a fiával élek 2 férfival élt itten. Persze mindenkinek joga van azzal lenni,akivel akár viszont már számomra ez kellemetlen a gyerekeknek is milyen példát mutat ezzel a nagyi? Fontolom a költözést is és zavar,hogy a férjem nem veszi észre,hogy valami nem normális ezzel a viselkedéssel az anya részéről és egy K*rva.

2022. ápr. 25. 19:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
92%

Kezdjük azzal, hogy én nem szülnék csupasz seggre úgy, hogy a férjemen kívül bárki mással kelljen élnem az otthonomban (vagy nem lennék akkora csicska, hogy befogadjam, ha ez az én otthonomban történik).


A kérdés az, hogy kinél vagytok. Ha az ő háza, akkor el lehet húzni, férjed is lehetne férfi egy rakás szar helyett és előteremthetne veled karöltve egy otthont, ha már családosat akartatok játszani, amit gondom senki sem kért.


Ha a tiéd, akkor meg nem értem, mit keres ott. Ki kell baszni, 50 éve és egy férje volt neki arra, hogy saját otthont teremtsen magának.

2022. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

#21: "mi az emeleten lakunk ő lent"


Nyilván a mamáé ház. És inkább örülni kéne, hogy ilyen aktív az öreglány :D

2022. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 qkker1 ***** válasza:
74%
Kamu.
2022. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
93%
Van pénzetek elköltözni? Ha igen, akkor mit kerestek még ott?
2022. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!