Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon idegesít a testvérem,...

Nagyon idegesít a testvérem, mit tegyek? Most 12 éves, de minden alkalmat megragad hogy idegesítsen. Már szinte mindennel próbálkoztam ami eszembe jutott. Próbálom elkerülni (bár egy lakásban nem könnyű), ignoráltam, próbáltam megbeszélni vele,

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 02:15
 1/5 A kérdező kommentje:

végső soron már szóltam a szüleiknek, de ez se segített, az volt a válasz hogy sajnálom nem tudok segíteni, majd megpróbálunk külön programot csinálni nektek... Azóta se volt ilyen. Borzasztó kapcsolatban vagyunk, de tényleg. Ha a másik egy kicsit hangosabban veszi a levegőt arra is ugrunk :/ és igen, nekem is föl kéne nőnöm, de nem tudok, mert közben ott lebeg előttem az ördögi mosolya (jó lehet nincs, olyan ördögi, de akkor is borzasztó) amint engem szidnak le.

De had reprodukáljam a mai veszekedést: húgommal veszekszünk, én fejemben teszem a két mutató ujjam, mintha le akanám lőni magam, erre ő meg ez a bárcsak megtennék...

Ez nem normális...

És a legjobb: imád elégetni mások előtt

Én se vagyok szent, de ha kedves lenne én is az lennék

2021. aug. 7. 02:16
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy ő is úgy gondolja, hogy ha te kedves lennél, akkor ő is az lenne?
2021. aug. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te mennyi vagy?
2021. aug. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szobad ajtajára zar
2021. aug. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele még egyszer beszélni. Komolyan, egy semleges helyen. Esetleg üljetek be egy üdítőre valahova. Mondd el neki, hogy te tényleg szeretnél jó kapcsolatot vele, kérdezd meg, hajlandó e tenni ő is azért, hogy működjön. Ha igen, akkor kezdetek tiszta lappal, beszéljétek meg, hogy elsőre mindig normális hangnemben szóltok a másikhoz. Ha nem partner, vagy nem megy, akkor viszont tényleg minimalizáld a kapcsolatot, zárd ki a programjaidból.próbálj úgy viselkedni vele, mintha egy idegen felnőtt lennél. Pl ne vágj pofákat, ne bosszantsd vissza, csak mindig távolítsd, és fejezd ki, hogy a viselkedése gyerekes, és árt a kapcsolatotoknak. Mondd el neki, hogy ha így folytatja, nem fogod támogatni, pedig előbb utóbb rá fog szorulni a segítségedre.
2021. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!