Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek sértő-e az anyósom...

Szerintetek sértő-e az anyósom részéréről, hogy üzente nekem a fiával, hogy menjek le hozzá, hogy felköszöntsön a szülinapomon?

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 17:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
86%

20, egyeészt már anno a kitalról assziciáltam arra, hogy ez kamu lehet, és a kitalált rövidítése, és ez megmaradt a fejemben, tudtam, hogy találkoztam a névvel itt.

Aztán google: kital kérdése...

Van több is

2022. máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
89%
12 - Szerinted nem sértő. Ezzel a dolog el is van intézve. Miért érdekel mások véleménye?
2022. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
De ha felhívott és megkért, hogy menj be, akkor mégsem a fiával üzent nem?
2022. máj. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Zohonyai Balázs válasza:
100%
Van, aki úgy gondolja, hogy csak meghívásra illik elmenni valahová és van is benne valami, bár embere válogatja. Semmi sértőt nem látok abban, hogy meghívott magához, még így üzenve sem.
2022. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Először csak üzent, majd felhívott és megkért. Mivel azóta már személyesen is megbeszéltem vele a "probléma" megoldódott.

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2022. máj. 15. 07:28
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hány éves, milyen az egészsége állapota.

Idősebb emberektől, akik teste már nehezebben viseli a munkát, önellátást, nos náluk szerintem alap, hogy mi fittebb fiatalabbak emeljük meg a seggünket, főleg ha már felnevelte párodat (s testvéreit, ha vannak).


Nem tudom, hogy anyósod mennyire jártas pl elektronika használatában, ezt is figyelembe veszem, mielőtt nem szép dolgokat írnék olyan beszűkült látókörűen, mint itt sok kommentelő.


Az is lehet, hogy megvette/csinálta az ajándékot és pl "ha már felhívott a fiam, átinvitálom őket" elven tette, amit.


Nem szabad egy aspektusosan gondolkodni.

Felesleges rosszindulatot kelteni. Se magadban, se másban.


Számos tény, tényező, információ hiányában nem mondom, hogy sértő-e vagy sem.


Van még mit tanulniuk az embereknek...

S ezt huszonévesként gondolom így, de már tizenévesként is így gondolkodtam.


Teljes helyzetet felmérve, több aspektusból nézve a dolgokat.


Mivel nem tudjuk ezen tényeket, unfair lenne konkrét (téves) véleményt írni.

Nem gondolod?

2022. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!