Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Azért nem kedvelnek, mert nem...

Azért nem kedvelnek, mert nem vagyok cseléd? Nem vagyok jó, mert nem vagyok szolgája a fiuknak?

Figyelt kérdés
Klasszikus, régimódi felfogás szerint élnek. Ki vannak borulva, hogy nem vagyok a fiuk cselédje. Valaki hasonló cipőben? Belőlünk csak szeleteket látnak, egyből levágták, hogy nem vagyok szolgalélek ez nagyon fáj a jegyesem apjának. Összehasonlítási alapjuk nincs csak engem mutatott be. Valaki van itt, akit azért nem bírnak mert nem egy 0-24 cselédje a párjának?

#szolgalélek #Cselédkedés
2022. máj. 14. 19:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
Akkor amit após mondd nem kell vele foglalkozni.
2022. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Csak ő beszélhet ha ő is ott van, ez a baj. Mindenki más csendben, mert ha nem akkor hiszti. :(
2022. máj. 14. 23:21
 13/20 anonim ***** válasza:
96%
Konkrétan miket nem csinálsz, amit a párod apja szerint egy nő feladata lenne egy kapcsolatban?
2022. máj. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem mindent mindig én csinálok otthon meg. Vannak saját terveim, ha valahova megyünk az rólam és az elképzeléseimről is szól, nem csak a fiáról. Ez a szüleinél nem így megy..emiatt is.
2022. máj. 15. 09:23
 15/20 anonim ***** válasza:
15%

Ez inkább "barátság extrákkal" párkapcsolatnak tűnik nekem.


De gondolom még nem jutott eszedbe, hogy kezet emelj a fiukra - akkor lenne csak nagyobb gond.


Egyik ismerősöm (férfi) azért nem igazán szimpatikus mert folyton-folyvást a volt szerelmét (elvált feleség) emlegeti, mikor állítólag verte is őt korábban. Akkor határozottabban rászóltam, hogy nekem ehhez semmi közöm.


Most ott tartanak, hogy a férj ajándékait rendszeresen kidobálja a kukába a volt feleség (virágok ilyen-olyan alkalomból.) Plusz egyszer fél füllel hallottam, hogy egy kicsit "leteremtette" a telefonban a volt férjét...


A volt férj anyagilag FÜGGŐ helyzetbe került hosszú évek óta a feleségétől és tőlem szokott "kunyerálni", de én ne kérjek vissza tőle semmit - borzalmas egy helyzet. (Szerencsére magától "visszafizeti" azért a kényszerű "szívességeimet".)

2022. máj. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ordasnagy baromságokat írtál minden tekintetben. De mindegy hagyjuk figyelmen kívül.
2022. máj. 16. 09:31
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk annyi h nem főzök és ez zavarja őket. Én leszarom igazából mit gondolnak. Szintén elég határozott vagyok. Ők még pénzt is akarnak tukmálni h tegyük rendbe a házat, megmondtam férjemnek h nem és nem. Nem fogadunk el ennyi pénzt. Ez sem tetszik nekik h én döntöttem. Férjem elfogadta volna de szerencsére végül nem. Nekem amugy az apukám olyan h a mai napig odaszol anyának h hozzq le a zokniját az emeletről, na hát nálunk ilyen nincs az tuti. Mosok takarítok de h nem ugráltak az biztos, de ő nem is ilyen szerencsére. Más világ van. Bele gebednénk ha így kéne most is élnünk. Mamának 10 évet kellett dolgoznia egész életében így neki volt energiája pápának mindent megcsinalni. Most másképp megy ez
2022. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
JA! Arról nem beszélve, hogy ha nem is 40 de 35 évet biztosan végigdolgozok és nem szeretnék lepusztulni. Legjobban az zavarja őket és igazából ha ez változna: akkor konkrétan szeretve lennék, ha minden tekintetben CSAK a fiuk kényelme lenne előtérben,mind testben mind lélekben folyton őt szolgálnám. Én lennék a "tökéletes menyecske". De jelen helyzetben: önző dögnek tartanak aki nem pattanik füttyszóra és még el is vagyok jegyezve. Szóval kiakadtak.
2022. máj. 17. 16:33
 19/20 anonim ***** válasza:
39%

Olyat úgyse kap a fiúk, aki mindenre ugrik. Miért nem? Mert ez nem a 20. század... És sok hülye nő van, sok k*rva. Bocsi a kifejezésért.

Azt kéne megbecsülni, aki jólelkű, és nem a másik hátán mászik fel. Már ez ritkaság!

2022. máj. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
38%

Hát én se örülnék egy harcis feminista menyecskének az egyszer biztos:D

Sokmindent a mama,papa generáció csinált jobban

2022. jún. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!