Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy esne az ha kiderülne,...

Hogy esne az ha kiderülne, hogy anyósotok már nevén szólitja a gyermekedet a hasadban, ugy h te meg el sem döntötted mi lesz a pici neve?

Figyelt kérdés
A ferjem telefonja pittyegett, raneztem- anyosom irt. Megneztem az üzenetet aztan latom, hogy a pocakban levö kislanyomrol ir, h "Juliska" igy, meg ugy. Meglepödtem, mert a ferjemet 5 honapja kerdezgetem mi legyen a neve. Eddig meg nem adott normalis valaszt. Aztan visszagörgettem a beszelgetest es latom h a ferjem 2 nevet mondott neki, anyosom meg kivalaszotta a neki tetszöt es azota ugy hivja. A ferjem meg nem mond semmit. Ezen nagyon kialadtam. Csunyan összevesztem vele, h kb minden nap ezt beszeljük, mi meg nem döntöttünk, ö meg az anyjaval elnevezi a picit. Mit gondoltok, en reagalom tul?
2022. máj. 27. 09:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
81%
Ez hülyeség. Egy sms-ben leírt random nevnek nem kell a baba nevenek lennie. Te csak simán fujsz anyósodra es nem bizol a ferjedben, mert a telefonját túrod, és alig várod, hogy valamin kiakadhass. Keress valami jobb ürügyet, mert ez értelmetlen.
2022. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
38%

"Meglepödtem, mert a ferjemet 5 honapja kerdezgetem mi legyen a neve. Eddig meg nem adott normalis valaszt."


Attól tartok, hogy egy még fontosabb kérdést elfelejtettél feltenni a férjednek még a terhesség előtt. Már tudniillik, hogy akar-e egyáltalán gyereket. Gyanítom, a válasz nem lett volna, bár némileg árnyalja a képet, hogy az anyóspajti valószínűleg az akarata ellenére is kierőszakolná belőle az unokát. Ettől függetlenül nagyon jól írta előttem valaki, készülj fel az egyedülálló anyuka szerepére, és arra is, hogy ha szétmentek a pasival, akkor az anyós sem lesz feltétlenül az a tökéletes nagymamája Juliskának, amilyennek most mutatja magát.

Egyébként miért nem te választasz nevet? Úgyis te fogod felnevelni, a férjed a válás után ne gondold, hogy törődni fog vele.

Természetesen mindez akkor érvényes, ha a sztori nem kamu.

2022. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
72%
Majd megszokja a rendes nevét.
2022. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
64%

Vihar a biliben. Miért kell minden hülyeségen kiakadni? Úgy is az lesz a neve, amit te adsz majd neki.

Már előre sajnálom szegény anyóst a menye miatt.

2022. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
18%
Én meg már előre sajnálom a kérdezőt a minden lében kanál anyósa miatt :(
2022. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
85%
Na de tényleg nem arról van szó, hogy nevet akar neki adni anyós! Meg se merte említeni a névötletét. A férj telefonjából leste ki a kérdező. Nem is névötlet, csak így hivja. Mi is hívtuk többféle néven öcsém gyerekét amíg nem született meg. Én ezen egyáltalán nem akadnék ki.
2022. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
40%
A ferjem telefonja pittyegett, raneztem - ezt nem igazán tolerálnám, és nem azért mert huh, szeretőt tartok, hanem mert az én telefonomban még a nejem-férjem se turkáljon, mert mivan ha pl munkaügyben írnak, vagy akármi az egyik haver valami privát dolgot.
2022. máj. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
85%

Dehát a férjed mondta neki ezt a két nevet! Szóval szerintem is inkább a férjed a hunyó. Miért nem mondta az anyjának azt hogy még nincs név?

Amúgy a férjed mondott 2 nevét tehát neki van ötlete, csak ezek szerint neked az nem tetszik. Nem lehet hogy azért nem tudtok dönteni mert teljesen más neveket akartok? Pl egyikőtök valami angol hangzásút, a másik meg valami tipikus magyart. Ilyesmi miatt el tudom képzelni hogy még 5 hónap után se tudtok megegyezni.

2022. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
77%
"Én meg már előre sajnálom a kérdezőt a minden lében kanál anyósa miatt " Én meg előre sajnálom az anyós a hülye menye miatt. Az ilyen szarkavar libák kötnek bele abba is hogy mert valaki másként nézni a kölkükre mint ahogy nekik tetszik.
2022. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!