Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogos hogy megsért...

Szerintetek jogos hogy megsértődtem? Túl spilázom?

Figyelt kérdés
Babánk első oltásánál anyós mindig cipeli a babát, viszi be az orvosi rendelőbe pedig azt is nekem kéne, ezzel nincs is baj de én akartam az első oltásnál megnyugtatni hogy érezze az anyai törődést. Az orvos nekem akarta adni hogy fogja meg az anyja erre megint elveszi tőlem megsérteni nem akarom de lehet túl spilázom
2022. jún. 24. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Meg kell neki mondani normálisan, hogy te vagy az anyja, meg tudod fogni, ez ennyi
2022. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
És mi a francnak van ott egyáltalán az orvosnál/oltásnál az anyósod? Nem tudod kinyitani a szádat, hogy "kedves mama, elnézést, bemutatkoznék: én vagyok a gyermek anyja?"
2022. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jó kapcsolatban vagyok vele nem akartam megsérteni
2022. jún. 24. 14:25
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem jogos, mert nem szóltál előtte. Egyáltalán minek ment veletek? Már a bemenetelkor jelezned kellett volna, hogy itt te intézed a dolgokat.

Gondolom máskor is ilyen, ha megsértődik, ha nem le kell állítani, különben a fejedre fog nőni!

2022. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Metionin ***** válasza:
89%
Mégis miért megy veled anyós a dokihoz? Gondolom nem ez az oltásos sztori az egyetlen probléma nálatok.
2022. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

#3, Jó kapcsolatban vagyok vele nem akartam megsérteni.


Rosseb. Nem mersz önmagadért kiállni. Ma még csak oltáshoz cipeli be, holnap ő mondja meg, melyik iskolába írasd.

2022. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem jogos a megsértődés. Egyszerűen ki kell állnod magadért. Ha nem akarsz, akkor tűrj csendben.
2022. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem szólsz, hogy ez neked nem felel meg így nem jogos a sértődés. Gondolom nem lát bele a fejedbe
2022. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha engeded, akkor így viselkedik. Kivettem volna a kezéből, hogy köszönöm szépen a segítséget, innentől akkor átveszem, ne csak neked jusson a jóból, te már xy-t hozhattad.
2022. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom, anyóséknál lakik, vagy legalábbis egy portán, és fél megbántani, nehogy albit kelljen fizetni.
2022. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!