Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megsértődött anyósom, mert...

Megsértődött anyósom, mert egy kulturálatlan semmirekellőnek neveztem, igaza van?

Figyelt kérdés

Anyósom amikor eljön vendegeskedni hozzánk, elég bunkó tud lenni es nagyon mocskos szája is van. Amikor eljön apóssal vendegsegbe, anyos vizslat mindenfelé es legutobb benézett a hűtőnkbe csak úgy. Erre kiakadtam es megkerdeztem, mit keres ott, tán éhes, nem evett otthon???? Alapból mit vizslat össze-vissza? Mondtam neki, ez a viselkedés primitiv es egy bunkó vén pics...nak tartom. Mire kikerte ezt magának, mondtam erre, ha nem tetszik, haza lehet menni.

A macskánk nem baratkozik senkivel, csak velem, mire azt mondta, a macskát ki kell hajítani a francba. Mondtam neki, nem a macska megy a francba, hanem ő.

Ha eljonnek a ferjemhez, jojjenek, joguk van ehhez, de én nem vagyok rajuk kivancsi es nem fogadom oket, elmegyek otthonról amíg nalunk vannak. Erre a ferjem azt mondja, ez nem illik, mondtam neki, az sem illik, ahogy az anyja viselkedik.

Após is "megéri a pénzét", mert egy alkalommal, amikor mondtam neki, a fia reszegsegeben beesett a szekrénybe, azt mondta, ez nem igaz.


2021. júl. 8. 19:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%

Na, mert meg aztán sokkal különb vagy.

Zsák a foltját.

2021. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%
Megérdemlitek egymást.
2021. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%
Troll
2021. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
79%
Ha így mernél beszélni az anyámmal, többet nem kellene találkoznod vele. Meg velem sem.
2021. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg illetlen dolog a vendéglátó hőtőjébe belesni, de hol van ez attól, hogy azt mondod neki, hogy "a viselkedésed primitív és egy bunkó vén pics... vagy"????

Ő kicsit volt bunkó, te meg nagyon.

2021. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
83%
5, nem tudom, hol élsz, de nálunk a szülő a gyerekhez, gyerek a szülőhöz nem vendégnek megy. Semmi gondom azzal, ha anyós magától kivesz bármit a hűtőből magának.
2021. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
88%
Kettőtök közül te vagy a nagyobb tahó kérdező. Nem is kérdés.
2021. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
90%
Te is primitív ember lehetsz kérdező...
2021. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%
megérdemled a részegen a szekrénybe eső uradat és az anyósodat is.
2021. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy kérdező, te élvezed hogy megalázod a párod a viselkedéseddel, látványos utálkozásoddal?
2021. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!