Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Meddig tűrjek még anyósomékkal...

Meddig tűrjek még anyósomékkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve élek náluk a férjemmel és a 2 éves gyerekunkkel. Mára már nagyon eldurvultak a dolgok anyósomékkal és egyáltalán nem érzem magam boldognak a jelenlegi élethelyzetemben. Napi szinten szólogat csésze le anyósom bármit csinálok.Elég durva kiabálásai is voltak már és múltkor már azt mondta ki fogod egyszer már nyírni a férjed bárcsak soha ne sajnált vna meg anno és hagyott volna egyedül. Bárkit tudna találni magának. Én csak menekülni akartam biztos otthonról és csak egy mencsvar volt nekem sose szerettem. Holott sokkal jobban szerettem otthon a szüleimmel testvéreimmel évekig élni. Otthon is voltak cseszegetések de egyáltalán nem ilyen durvák tudtunk nevetni, önmagam lehettem, bárhová elmehettem és bármilyen problémával fordulhattak hozzájuk. Mertem segítséget kérni tőlük egyszerűen szerettemazt a nyugodt békés életet. Mi ugyanígy egy zarkozottabb család vagyunk és a férjem családja mindig is nyitott határozott beszédes volt. Total ellentétek vagyunk de férjem azért kicsit zarkozottabb így úgy éreztem anno kicsit hasonlóak vagyunk. Szívem szerint később vállaltam vna gyereket is mert nem vtam lelkileg meg erre felkészülve. Férjem meg már nagyon akart de sztem sose gondolt igazán bele mivel is jár egy gyerek csak azt hitte milyen könnyű lesz, aranyosak cukik a gyerekek. Most meg már soha többet nem akarna még egyet mert annyira megviselik a sírások, hiszti, betegségek minden ami egy gyerekkel jár. Sokszor inkább tulorazik későn ér haza hogy ne kelljen sok időt vele lenni futni utána. Elején jó volt a kapcsolatunk sok helyre elmentünk sokat nevettünk de a terhességem óta szinte sehova szóval nagyon eltavolodtunk és sokszor már ő is cseszeget, beszólogat a gyerek miatt főleg. Anyosomek sose kedveltek azelőtt se mert h mennyire zárkózott vagyok meg a családomat se de azért azt az egy hétvégét mindig kibirtuk egymás mellett és akkor még nem is szologattak be semmiért. Szeretnék elköltözni de mivel a gyerekemmel vagyok otthon így nem tudok albérletbe menni. Férjemmel pedig sose tudjuk megbeszélni hogy mi legyen a jövőben hogyan tervezünk. Fel hitelt felvenni nem mer nagyon velem belevágni a költözésbe. Mit tegyek h végre nyugodtan élhessek szorongás nélkül?
2022. júl. 25. 08:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Rengeteg kérdést feltettél már, mindnek ugyanez volt a lényege.. Miért nem fogadod meg a tanácsokat?
2022. júl. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%

Férjjel muszáj beszélned.

Majd jön a sok, anyós nyakára szültél komment is...

2022. júl. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Tehát anyós nyakán vagy, egy ész nélkül vállalt gyerekkel, és megint csak nyafogni jöttél. Ezúttal miféle válaszokat vársz?
2022. júl. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
"Majd jön a sok, anyós nyakára szültél komment is..." Mert nem azt tette? Nem a semmire, más kontójára szült?
2022. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Ez megint az a kerdező, akinek az anyósa neveli a gyerekét, mert ő fáradt.

Kerdező, anyósodnak igaza van. Ha nem tetszik, lehet hazamenni. Vagy lehet visszamenni dolgozni, a gyerek meg bölcsibe. De tudom, semmit nem lehet soha valroztatni, csak vinnyogni meg anyóst hibaztatni. Várjuk a következő kérdést.

2022. júl. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%

4:


"Szívem szerint később vállaltam vna gyereket is mert nem vtam lelkileg meg erre felkészülve. Férjem meg már nagyon akart de sztem sose gondolt igazán bele mivel is jár egy gyerek csak azt hitte milyen könnyű lesz, aranyosak cukik a gyerekek. "

2022. júl. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem akarok gyereket, nem szülök senki kedvéért. Ez csak a saját felelősségnének átnyomása másra.
2022. júl. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
6: senki nem tartott pisztolyt a kedves kérdező fejéhez, hogy költözzön az anyósa tetőterébe és szüljön gyereket. Ő megis mindig ezt adja elő. Neki csinálni se kellett semmit, az anyósa látta el a babát, neki még főzni se kellett soha, nem is szoptatott. Mégis mindig az anyós volt a hibás.
2022. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Költözz vissza a szüleidhez keress bölcsit és menj el dolgozni aztán albérlet.
2022. júl. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Menj vissza a szülökhőz és ne hagyd hogy úgy beszéljenek veled,elég baj hogy a férjed nem áll melletted,
2022. júl. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!