Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kapcsolat újrakezdése után...

Kapcsolat újrakezdése után anyósomék nem túlzottan boldogok, tanács?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete szakítottunk a barátnőmmel, 3 év után, úgy éreztük, hogy kihűlt a kapcsolatunk. 3 hét után azonban rájöttünk, hogy hülyeséget csináltunk, és megpróbáljuk újra. Ez mind szép és jó, de anyósoméknak ez egyáltalán nem tetszik. És nem tudom miért. Őket sem, és a lányukat sem bántottam meg semmivel, közös megegyezés alapján szakítottunk. Az én családom részéről nincs probléma, respektálják a döntésünket. Én 26 vagyok, barátnőm 23. Valakinek tapasztalata, vagy ötlete? Tegnap este beszéltem a csajjal, és mondom üdvözöld anyukádékat. Apósom annyit morgott rá, hogy ,,Jólvan''... Nemtudom mit tegyek...

2015. szept. 7. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem rossz dontes ujra osszejonni. Az hogy szakitottak az mar valaminek a jele, ti most meg csak eroltetik hogy megis maradjatok egyutt. Majd meglatod mi lesz fel ev mulva.
2015. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem semmit, ha működni fog a dolog, pár hónap után majd belátják, hogy ez volt számotokra a helyes döntés.
2015. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is varjatok ki, ha latjak, hogy minden rendben megbekelnek...off az elsonek:mi is kulon mentunk a parommal, szinten 3 ev utan..1 honap alatt mi is visszatalaltunk egymáshoz, sok dolgot atertekeltunk...azota 5 ev telt el, lett 2 gyerekünk es sokkal biztosabbnak erezzuk a kapcsolatunkat.
2015. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Úgy látszik, a 3. év ilyen mágikus szám, mert 3 év után mi is külön mentünk 3-4 hónapra... azóta meg újra együtt 15 éve...
2015. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem csodálkoznék, ha barátnőd otthon ilyen beszólásokat kapna:


Olyan emberrel akarsz lányom közös jövőt tervezni, akivel már most szakítottatok egyszer? Eljátsszátok ezt majd akkor is, ha már terhes leszel, vagy gyereked lesz tőle? Aki már most úgy viselkedett veled, hogy úgy érezted, hogy a szakítás a legjobb megoldás, attól mit várhatsz akkor, ha majd kiszolgáltatott leszel neki?

Vagy nem is akarsz tőle semmi komolyat, csak rá vesztegeted a legszebb éveidet?

2015. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Én se csodálkoznék az ilyen beszólásokon... a szülők egy része sajnos képes bunkó lenni...
2015. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én tehetek valamit ez ellen? Vagy az egyetlen opció most a kivárás, hátha beletörődnek idővel?
2015. szept. 7. 15:05
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Nem értelek...

A barátnőddel akarod élni az életedet, vagy a szüleivel?

2015. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Ülj/üljetek le velük beszélni, felnőtt emberhez illően. Annyit kell mondani, ami rájuk tartozik, nem kell mentegetőzni, se átvállalni a felelősséget, csak mondd el, hogy megérted, ha bizalmatlanok ezek után, és reméled, hogy be tudod bizonyítani, hogy komolyan gondolod a lányukkal a történtek ellenére is.
2015. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

nekem se jött össze ez a jöjjünk össze megint dolog. de ez nem törvényszerű.amugy gyanitom, hogy aposodeknak volt valami bajuk veled már a kapcsolat során, és biztos örültek magukban, hogy vége.. erre újra együtt vagytok, nem tetszik neki.

de a ti dolgotok, ne foglalkozzatok velük.

2015. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!