Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek tényleg olyan...

Szerintetek tényleg olyan borzalmas kérés az, hogy ha anyósék jönnek babalátogatóba (szomszéd utcában laknak) legyenek szívesek szóljanak előtte, ne csak úgy váratlanul beállítsanak az ajtón?

Figyelt kérdés
Sok konfliktus van emiatt a férjem és köztem, de egyszerűen úgy érzem, hogy ebből nem tudok és nem is akarok engedni. Legutóbb bugyi nélkül hálóingben ültem a kanapén a babával a kezemben, mikor beállítottak…

2022. aug. 3. 21:59
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%

Zárd be az ajtót, legalább nem nyitják rád.

De igen, jogos kérés. Bár nem egyszerű, nekem még a férjemet is meg kellett győzni, hogy nem rontunk rá a gyerekeinkre...

2022. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%
Igen teljesen jogos. Mondd meg nekik határozottan. Ha ez nem hat akkor párszor el kell játszani amikor kopognak/csöngetnek hogy nem engeded be őket. Nem egy elegáns megoldás, én sem szívesen tettem ezt 1-2 emberrel de ha nem értenek a szóból akkor nincs mit tenni. Ezután nekem már mindig tudtak szólni hogyha jönni szeretnének.
2022. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
19%
Mekkora a baba? Rgóta csinálják?
2022. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem elvárható, hogy előtte odacsörögjenek, ha átugranak, hogy alkalmas-e.


Kérd meg őket, hogy legyenek szívesek legközelebb szólni, mielőtt beugranak.

2022. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
94%
Hogyne. Baba nélkül se jöjjön senki úgy, hogy nem szól. Zárjátok az ajtót mindenesetre.
2022. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
90%
És a férjed ebben nem áll melléd?
2022. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%

Babás házra rárontani extra bunkóság.

Zárd az ajtót, ha pedig később szóvá teszik, hogy nem engedted be őket mond hogy nem hallottad őket, valószínűleg pont aludtál.

2022. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen jogos a kérésed.

Többet mondok: elég tapintatlanok az anyósodék, ha egyáltalán mondani kell ezt nekik és maguktól nem így csinálnák.

A férjednek mi a véleménye erről, miért van konfliktus emiatt köztetek?

2022. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd meg a férjedet, mit szólna, ha a te szüleid nyitnák rátok az ajtót, amikor épp egy szál p.csben és pólóban ül a kanapén.
2022. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
14%

Sosem vártam el hogy a nagyik bejelentkezzenek, akkor jönnek amikor akarnak.

De az ajtó zárva, így úgymond rám rontani nem tudnak.

2022. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!