Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Muszáj illemből jóban lenni a...

Muszáj illemből jóban lenni a párom családjával?

Figyelt kérdés

Rendkívül negatívak, mindenben a rosszat látják. A gyereküket nem hagyják felnőni, pedig már 30 évesek múltunk. Bizalmatlanok, mindenbe bele szólnak, semmiben nem hagyják önállóan dönteni. Ha valamilyen probléma merül föl vagy valakivel bajuk van, akkor a hátuk mögött kibeszélik, szemtől szembe nem mernek semmit megbeszélni.

Én nem tudom elviselni sem a negatívitást, sem a kétszínűséget, mert engem nem így neveltek, rettenetesen lehúz. Muszáj nekem minden hétvégén velük lennem, csak mert a szülők minden hétvégét együtt akarnak?


2022. aug. 9. 11:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2022. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem. De ha a pasikádnak 30 évesen arra van igénye, hogy minden hétvégét anyucival töltsön, akkor sok jóra ne számíts. Ha te nem jársz el hozzájuk, akkor a mama majd addig sutyorog a kisbabája fülébe amíg ő hagy el. Ha eljársz és nyeled az ideget, akkor előbb utóbb nálad pattan el a cérna. Valószínűleg már 1-2 gyerekkel a nyakadon, mert akkor fog csak elszabadulni a pokol, mikor anyós majd elkezdi osztani az észt a gyereknevelésről.
2022. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%

Természetesen nem kell minden hétvégét ott tölteni.

Amíg a párod fel nem lázad MAGÁTÓL, addig viszont rá való tekintettel igen, illik egy alap jó viszont kialakítani a családjával.

2022. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Amúgy a farkán felül mi tud emellett a csávó mellett tartani? Mert már most nem tudok róla több pozitívumot mondani, hogy ha valakinek minden mindegy, csak farka legyen a másiknak, kapóra jön.
2022. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

“Ha valamilyen probléma merül föl vagy valakivel bajuk van, akkor a hátuk mögött kibeszélik, szemtől szembe nem mernek semmit megbeszélni.”


Mert te most nem ezt csinálod, nem őket szidod a hátuk mögött idegen embereknek. Ohh, wait...

Te miért nem mered őket kiosztani, hogy milyenek és megmondani, hogy nem fogsz velük foglalkozni ezentúl?

2022. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy muszáj. Szerintem is légy nyugodtan egyenes, ahogy neveltek :)
2022. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak muszáj minden hétvégét velük tölteni?

Ez a párod problémája, neki kell felnőni.

2022. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem dobd el az egész csapatot.
2022. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanácsos olyan párt választani, akit a szülei irányítanak.
2022. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Muszáj nekem minden hétvégén velük lennem, csak mert a szülők minden hétvégét együtt akarnak?"


Ez nem a szülőkön múlik, hanem a párodon. Amíg ő nem húz határokat, addig ez lesz.

2022. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!