Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Muszáj illemből jóban lenni a...

Muszáj illemből jóban lenni a párom családjával?

Figyelt kérdés

Rendkívül negatívak, mindenben a rosszat látják. A gyereküket nem hagyják felnőni, pedig már 30 évesek múltunk. Bizalmatlanok, mindenbe bele szólnak, semmiben nem hagyják önállóan dönteni. Ha valamilyen probléma merül föl vagy valakivel bajuk van, akkor a hátuk mögött kibeszélik, szemtől szembe nem mernek semmit megbeszélni.

Én nem tudom elviselni sem a negatívitást, sem a kétszínűséget, mert engem nem így neveltek, rettenetesen lehúz. Muszáj nekem minden hétvégén velük lennem, csak mert a szülők minden hétvégét együtt akarnak?


2022. aug. 9. 11:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mi a francnak mész oda minden hétvégén ha nem akarsz? Sose értettem az ilyeneket.

Én apósomat már nem ismerhettem meg, mert a férjem kisgyerekkorában meghalt. Ő sem emlékszik rá. Anyóssal pedig, (a párommal) pár hete voltunk együtt, mikor először találkoztam vele futólag.

Most már 12 éve vagyunk együtt, és anyóssal évente 2x találkozom átlagosan, télen mi megyünk vacsira szenteste, és nyáron ő jön a férjem szülinapjára. Ezen kívül a férjem ugrik be fél órára munka után havi 2x benézni hogy minden oké e.

Nem látom okát, miért kéne minden hétvégén ott lenni nàla, a hétvége a pihenésé nálunk, nem a kényszerű pofavizité. Mindenki éli a maga életét és nem lógunk egymás nyakán.

Ha a párod ragaszkodik ehhez( részvétem), menjen egyedül.

2022. aug. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Menjen ő a rokonokhoz, ha tartani akarja a kapcsolatot, de neked nem kell jópofizni senkivel.
2022. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!