Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hasonló eset? Hogy kezelitek...

Hasonló eset? Hogy kezelitek az ilyen anyóst?

Figyelt kérdés
Férjemmel az esküvő után anyósomékhoz költöztünk, mert nagyon kedvesek, aranyosak, és tudtak valamekkora külön életteret is adni ezért úgy tűnt, működhet a dolog. Ennek 3 éve. Azóta kiderült számomra hogy anyósom a férjemre "anyuci pici fia"-ként tekint (tudom, édesanya... de házasság után is úgy kéne kezelje mint egy kisgyereket?). Próbáltam anyósommal beszélni erről de nem fogta fel mi bajom lehet. Férjem azt mondja hogy ő is hiába próbálja, semmi nem jut be a kedves mamának. Most elköltözünk tőlük mert kell a levegő. Én úgy érzem, csak akkor esne le nekik bármi is ha jól összevesznék velük, de erre azért nehéz rávenni magam mert ők szörnyen kedvesek és biztos mi lennénk a hálátlanok ha ezt meglépnénk. A kérdésem hogy van-e valakinek hasonló tapasztalata és hogyan kezelitek az ilyen anyóst?

2022. aug. 16. 09:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
#20: ' Most elköltözünk tőlük mert kell a levegő. ' A kérdező tényként írja, de Te kapásból jobban tudod mint ő. És természetesen a 'Te tényed ' az erősebb, mert csak.
2022. aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!