Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomék a szomszéd utcában...

Anyósomék a szomszéd utcában laknak és állandóan velük kéne programozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem eléggé anyás, így ami engem eléggé zavar, azt ő nem érti…

2022. aug. 16. 16:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%
Vagy tényleg nem tudja elválasztani a családját a leendő családjától, nem tud elköteleződni, azért keresi/fogadja el a rátelepedő rokonokat. Tapasztalatból beszélek, mentálisan tini, leválásra képtelen emberrel nehéz együttélni és egészséges párkapcsolatot fenntartani.
2022. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

#11

Igen, szokás ilyen önnyugtató lufikat eregetni, de azért gondolj bele!


Ha voltál valaha szerelmes, akkor a "rád telepedő rokonokkal" programoztál volna, vagy vágtattál volna a szerelmeddel lenni?

Én nagyon szülőszerető voltam, anyám meg tipikus birtokló, akikkel soha nem álltam szembe semmiért, de a szerelem az más állapot. Vissza nem tudtak volna tartani a világ legizgalmasabb programjával sem, hogy ne azzal legyek, akit imádok, kívánok.


Amellett nem értem, hogy anyósék felvetik, hogy "Jöttök szerdán strandra gyerekek?" vagy "Menjünk halászléfőző versenyre!" (....színházba, állatkertbe, siklóernyőzni, vagy a fene tudja) miért nem lehet azt mondani, hogy köszönjük, de ezt most kihagyjuk, vagy csak én hagyom ki, de Pisti mehet? És ennyi!

2022. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%
#12 Ez azért van, mert érzelmileg felnőtt vagy, és elköteleződtél a párod mellett. Nagyon sokan ezt nem érik el 30 éves korukra sem. Sajnos az a helyzet, hogy míg te normális felnőtt ember vagy, sokan nem azok.
2022. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
86%
Szervezz rá programot kettesben vagy egyedül és finoman utasíts el. Vagy ha a férjed nem partner ebben, tényleg a válás a megoldás.
2022. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%
A Java meg a C++ most nagyon megy! Szerintem a fővárosban 7jegyű a bruttó programozóként.
2022. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom te meg az a típus vagy, aki levegőt sem tud a férje nélkül venni. Inkább elmennél egy jó moziba, vagy strandra, vagy akárhova, amíg a férjed ül az anyja szoknyáján. Lehet, követne téged, vagy kiderülne, hogy vannak normális férfiak is.
2022. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%
Használd a szád és mondd el nekik a véleményed
2022. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
35%
Ismét a programozást nyomjátok? Hiába, fontos dolog a számítástechnika! Még anyós is benne van!
2022. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%
Itt nem anyósékkal van a gond, hanem anyu fia, életképtelen férjecskével.
2022. aug. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
93%
Ugye gyerek nincs még??
2022. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!