Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós állandóan mar bennünket....

Olíviaxy kérdése:

Anyós állandóan mar bennünket. Már nem bírom tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt a férjemmel. Egy fiunk van, tök jól elvagyunk egyébként ha nem lenne az anyós téma.

Állandóan beszól a fiamnak is nekem is, a fiával meg az a baja hogy nem mellette áll.

Külön lakunk, nem vele.

Már több éve tart ez az állapot, és már nem bírom tovább.

Már nem járunk ki hozzá, hogy ne tudjon belénk kötni.

Így meg Telefonál, de nem nekem hanem a fiának, próbálná puhítani, meg ellenem hangolni.

Múltkor pl közli a férjemmel hogy csak ő menjen ki hozzá egyedül mert én nem vagyok a család része, meg a gyereket se vigye. A férjem természetesen nem ment.

Folyamatosan próbálja ellenem hangolni a férjem.

Elegem van az egész helyzetből, igazságtalannak érzem, soha a 9 év alatt nem szóltam neki be.

Folyamatosan tűrtem, de már nem tudok tovább tűrni. Megaláz, beszól a saját házánál nem tudom tovább tűrni, sokáig elengedtem a fülem mellett, még azt néztem hogy idősebb nálam stb, de már nem tudom tartani magam tovább.

Mit tegyek?

Köszönöm ha válaszolsz.



2021. jan. 1. 18:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Mi az a nem járunk ki hozzá?

Milyen távol lakik?

2021. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Az mar jo kezdes, ha a ferjed melletted all, mar csak arra kene ravenni, hogy ne vegye fel a telefont es kesz. Lazitsatok a kapcsolaton, vagy akar szakitsatok meg teljesen, a hazassagotok es a mentalis egeszsegetek sokkal fontosabb anyos baromsagainal.
2021. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
ugyanazt, amit 2019. decemberben, mikor utoljára kérdezted...
2021. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Az a lényeg hogy a férjed kiáll melletted :)

Gondolj bele hogy azoknak milyen szar akiknek egy tutyimutyi férjük van aki csak pillázik és nem foglal állást mert gyáva hozzá.

Ne foglalkozz anyóssal, a férjed melletted van.

2021. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
Szepen kinyitod a szad es leallitod- de efyszer s mindenkorra, hogy a fule is kette all! Aki folyton minden bekat lenyel, az ilyen helyzetbe kerul mint te!
2021. jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%

Melletted áll a férjed, ez jó pont. Hasonló volt nálunk is a férjem szüleivel.

Mi elköltöztünk külföldre, 3000 km-re. (Amúgy is terveztük). Telefonszámokat lecseréltünk, nulla kapcsolat, 6 éve Hawaii:)

2021. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Olvass be neki végre, de úgy istenesen. Rosszabb már nem.lehet, te viszont megkönnyebbülsz. Komolyan.
2021. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
6%
Semmit, te vagy a hibás, anyósodnak van igaza.
2021. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
8. Miért vagyok én a hibás?
2021. jan. 1. 18:53
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
8-as se tudja csak hisztizik, nekem a házasságom ment rá ilyen anyósra .
2021. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!