Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Amikor elmegyek barátoméknál(n...

Amikor elmegyek barátoméknál(nem lakik közel egyáltalán) állandóan olyan kutyaszőrös lesz a zoknim mikor hazajövök mert beengedi az anyja állandóan a kutyát és tele van az egész ház szőrrel. Mit mondtok erre?

Figyelt kérdés
Anyukám egyszer mosott mikor hazaértem onnan és kérdezte mi ez a sok szőr a zoknimon kezd engem is idegesiteni hát szinte a kanapé is olyan ami szerintem undoritó. Hiába mondja az anyjának am a barátom h ne engedje be a kutyát beengedi. Nálunk ilyen sose volt pláne olyan h ráfekszek egy kanapéra is az egész ruha szinte ami rajtam van szőrös lesz egyszer még a villán is találtam:( néha kedvem sincs menni főleg emiatt is meg hát már amugy is veszekdeünk.
2021. aug. 7. 08:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%

Hat akkor szakitsatok.

Kutya utan meg illik takaritani, ez alapveto lenne.

2021. aug. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%

Húzzál papucsot, akkor nem lesz szőrös a zoknid. Amúgy semmit nem tudsz tenni, anyuka (és a kutya) van birtokon belül.

És ha a kutyaszőr miatt szakítotok, annak a kapcsolatnak amúgy is annyi.

2021. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
nincs kedvem még azt is cipelni
2021. aug. 7. 08:49
 4/37 anonim ***** válasza:
92%

Ha engem zavarnak valakinek a körülményei, akkor nem megyek az ő házába, ennyi.

És elvárom hogy hozzám se jöjjön olyan aki csak fikázni meg panaszkodni tud.

Pl nálam nagyon hideg van nyáron is, mert nem bírom a meleget. Ha valaki csak hisztizni tud hogy fázik, akkor maradjon a saját otthonában, ahol a saját szabályai érvényesülnek, és ahol megfelelő neki a hőfok.

Nem kötelező odamenned ha nem tudod elfogadni hogy van egy benti kutyájuk, és hogy nem te parancsolsz az ő házukban.

2021. aug. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%

Az ő házuk, az ő szabályik! Megszoksz, vagy megszöksz, más nincs. Egyébként már most látni, hogy milyen sárkány leszel, ha lesz olyan marha, aki feleségül vesz...


Mi szintén kutyás ház vagyunk. Naponta van porszívózva, felmosva, mégis valahányszor megfognám a partvist, és a kislapátot, biztosan össze tudnék söpörni egy maréknyi szőrt, ez ilyen. Szőnyegekből, kanapéról szintén nem lehet maradéktalanul letakarítani. A vendégeimnek mindig mondom, hogy ha zavarja a szőr, hozzon magával játszós ruhát, és adok neki egy papucsot. Ennyi.

2021. aug. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
84%
Jaa, és hacsak nem az orgazmusról beszélsz, akkor nem "Amikor elmegyek barátoméknál", hanem "amikor elmegyek barátomékHOZ"!
2021. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
17%

Vetkőzz le, és akkor nem lesz szőrös a ruhád 😀 A kutyák amúgy manapság előnyt élveznek mindenhol. Ezért a kérdésért még lehet meg is köveznek. 😀 Ha pl azt írnám, hogy éjjel lópózz ki, és a hátsó kertben verd agyon egy lapáttal, gyújtsd fel, ásd el, akkor jelentik, hívják a rendőrséget.


Ha azt írom, hogy szeresd meg a kis cuki állatott, fogadd el, hogy ez ezzel jár, foglalkozz te is vele, adj neki nasit, mutasd meg neki a cicidet 😀 Akkor biztos vagyok benne, mindenki nyomja a zöldet. 😀


Nincs mit tenni, megbolondult a világ, élvezd, amíg lehet 😀

2021. aug. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
97%
Egy szösztelenítő henger csodákra képes...
2021. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
98%
Miért nincs ott papucsod? Ha messze lakik akkor gondolom nem 5percre mész át
2021. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%
7, Ha megnézed a kérdező stílusát, vagy a tiédet, akkor rájössz miért élveznek sok helyen előnyt inkább a kutyák...
2021. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!