Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A ferjem egy eve apolja az...

A ferjem egy eve apolja az anyukajat, aki àgyban fekvő. Ramegy a hazassagunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy eve tart ez a vegetalas, tudataban van az anyosom es eldontotte o nem megy otthonba, a ferjem ugy ugral ahogy o futyul, egy nap 3 x megy hozza, kajat visz neki eteti tisztaba teszi… velem es a kisfiunkkal (5eves) egyaltalan nem tolt idot, egy ev alatt teljesen eltavolodtam a ferjembol, a kemia kihaloban. Ha szova teszem azt mondja onzo vagyok es nem ertem meg. Napi 9orat dolgozom, minden ramszakad itthon is, a gyerekkel kapcsolatban es mindennel

Kapcsolatban. Nem tudom mit tegyek, tobbszor szova tettem de en lettem lecseszve . De elfogyott a turelmem es energiam is. Elkoltozes is megfordult a fejemben.


2022. okt. 9. 14:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
39%
Demencia? Vagy milyen betegsege van?
2022. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
19%
Költözz el. Itt te vagy az önző.
2022. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim ***** válasza:
19%
Jobb lesz neki nélküled.
2022. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 A kérdező kommentje:

Parkinson kor,

Leepult, nem tud felallni sem… az agya sokszor tiszta de van, hogy nem. Egesz ejjel hivogatja a ferjem, hogy koltozzon oda hozza, a ferjem sokszor ott is alszik.

2022. okt. 9. 15:03
 5/99 anonim ***** válasza:
82%
Egész biztos nem várnám meg, hogy a mama költözzön be hozzánk, mert a férjem megunja a mászkálást, majd a nyakamba szakadna ő is, mert hát szegény férfi ember dolgozik. Mennék bárhova.
2022. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 anonim ***** válasza:
84%

2, már miért lenne önző? Egyszerűen sok hogy minden rá szakad otthon

.

2022. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 A kérdező kommentje:
Napi 20 -30 percre latom a ferjem, mert munka mellett (ami rugalmas neki) ezt csinalja. Ez szep tole ezt alairom, es nemis zavart idaig, de erzem mar a hatasat ezt magamban, es a kapcsolatunkban.
2022. okt. 9. 15:06
 8/99 anonim ***** válasza:
18%
Ha erre rámegy a házasságotok, akkor nem is volt az olyan igazi házasság, ahol a másik emberi tulajdonságai is díjazva lennének.
2022. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 anonim ***** válasza:
96%
Nem tud valaki segíteni a férjednek? Másik testvér? Vagy akár az önkormányzat is biztosít ápolónőt napi 1 órára. Ha van orvosi igazolás a betegségéről, sok településen el lehet intézni. Vagy valakinek fizetni, hogy nézzen rá naponta. Ha csak egyszer kellene a férjednek mennie naponta, rögtön jobb lenne a helyzet.
2022. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudtok ápolót fogadni legalább nappalra? Egy idős ember állandó ápolása iszonyatos lelki teher. A férjed is biztosan szenved tőle.

Mennyire beszámítható a mama? Ha gondnokság alá lehetne vetetni, akkor onnantól nem ő dönti el, hogy akar-e otthonba menni vagy nem. A legtöbb öreg nem akar, ez is természetes. De azt szerintem senki nem várhatja el a fiatalabb családtagjaitól, hogy tegyék tönkre az életüket miatta.

2022. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!