Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én reagálom túl vagy jogos a...

Én reagálom túl vagy jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám,hogy anyós meg após kitalálta,hogy vesznek új ágyat a kislányunknak,mivel lassan át kell szoktatnunk a babaágyból gyerekágyba. Ezzel nincs is semmi gond,hálás vagyok érte,hogy leveszik ezt a terhet a vállunkról.

Viszont amin felháborodtam az az,hogy engem meg sem kérdeztek,hogy tetszik e az a fajta ágy,amit kinéztek csak a férjemet. Nem is azt vártam el,hogy beleszólhassak,hanem azt,hogy megmutatták volna legalább,hogy melyiket nézték ki. Csak a férjemnek mutatták meg,nekem nem is említették,hogy ők vesznek ágyat.

Kiakadtam és a férjemnek mondtam,hogy ez azért elég rosszul esett,mert úgy érzem az én véleményem nem is számít,semmibe néznek. Ő erre csak annyit mondott ne foglakozzak velük. Szerintetek jogos a felháborodásom.


2022. nov. 2. 07:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
76%

férjem megmutatta nyilván


Akkor meg mi a bajod??? Ha én szeretnék valamit venni, felhívom anyut, a lányom, akárkit. Otthon megbeszélik, majd egy ember elmondja nekem.

2022. nov. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:
Az a bajom,hogy szerintem ezt 4-en kellett volna megbeszélnünk,mert én is itt élek,én vagyok az anyja az unokájuknak,de levegőnek néznek,az én véleményem nem számít!
2022. nov. 2. 07:27
 13/63 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem túlreagálod. Főleg annak tekintetében, hogy végülis nem is nagyon van kifogásod az ággyal szemben, szóval feltehetően egy ízléses darab, csak az zavar, hogy nem te mondtad ki, hogy "jajj de jó, épp egy ilyenre gondoltam".
2022. nov. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem feleslegesen pörögsz rá, mivel a férjed elmondta!, hogy anyósék milyen ágyat szeretnének.


De ha nem tetszik, akkor vegyetek ti ketten! ágyat, és máris nincs gond.


Mellesleg, nem tökmindegy, miben alszik a gyerek, amíg nem esik le róla és nem valami szörnyekkel telirajzolt ágy?


Más: mi is jóban vagyunk anyósékkal, és a barátom is apával, de sosem négyesben - hármasban döntünk. Ha ők vagy apa valamit kitalál a saját gyereknek mondja, és utána a barátom meg én leülünk, megbeszéljük, és döntünk.

2022. nov. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
83%

az én véleményem nem számít!


De, te szerencsétlen, mert a férjed megbeszélte veled.

Ha a gyerek iskolás lesz, gondolod, a tanító mindig fel fog hívni? Nem. Üzen a gyerektől, te meg vissza.


Arra meg nem mondok semmit, hogy még egy se futja ágyra, hogy anyósnál laktok.

2022. nov. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
94%

Ez akkor lenne gáz, hogyha anyóspajtiék egyik nap beállítanának egy olyan ággyal, amiről ti nem is tudtatok előtte.


De tudtatok, neked csak az a bajod, hogy nem te mondtad ki az utolsó szót.

2022. nov. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
91%

ti egy család vagytok


ergo nekik elég a fiuknak megmutatni majd utána ti ketten ezt megbeszélitek

és pont


tulliheged az egészet

2022. nov. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam,hogy nem futja ágyra...

Na mindegy,gondoltam,hogy én leszek a hülye. Köszi a választ mindenkinek!

2022. nov. 2. 07:39
 19/63 anonim ***** válasza:
89%
A férjemet mi akadalyozta meg abban, hogy azt mondja, anyu, apu, ez nagyszerű ötlet, megmutatom a Julinak, hogy tetszene e neki
2022. nov. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
83%
19, meg is mutatta a férj. Csak hisztiskének ez nem jó.
2022. nov. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!