Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én reagálom túl vagy jogos a...

Én reagálom túl vagy jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám,hogy anyós meg após kitalálta,hogy vesznek új ágyat a kislányunknak,mivel lassan át kell szoktatnunk a babaágyból gyerekágyba. Ezzel nincs is semmi gond,hálás vagyok érte,hogy leveszik ezt a terhet a vállunkról.

Viszont amin felháborodtam az az,hogy engem meg sem kérdeztek,hogy tetszik e az a fajta ágy,amit kinéztek csak a férjemet. Nem is azt vártam el,hogy beleszólhassak,hanem azt,hogy megmutatták volna legalább,hogy melyiket nézték ki. Csak a férjemnek mutatták meg,nekem nem is említették,hogy ők vesznek ágyat.

Kiakadtam és a férjemnek mondtam,hogy ez azért elég rosszul esett,mert úgy érzem az én véleményem nem is számít,semmibe néznek. Ő erre csak annyit mondott ne foglakozzak velük. Szerintetek jogos a felháborodásom.


2022. nov. 2. 07:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
43%

nem

örülj az új ágynak és hagyd rá a férjedre h megbeszélje velük amit kell

esetleg mond el a férjednek te mire gondoltál mi lenne praktikus

2022. nov. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
63%
szerintem jogos. Ha egy ágynál sem érdekli őket a véleményed, akkor komolyabb dolgoknál sem fogja. Levegőnek néznek és ez nem egészséges dolog . Én rákérdeznék, hogy mégis ez pontosan mit jelent náluk, csakhogy tudjam az irányt...
2022. nov. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
57%

Nincs igazad.

Anyósék megkérdezték a véleményeteket, arról nem ők tehetnek, hogy ti a férjeddel nem egyeztettek véleményt. A férjed döntött a családotok nevében, haragudj rá, az jogos lenne.

2022. nov. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:
Nem egy nagy dolog a kiságy meg tudom,hogy ők fizetik,de azért jól esett volna ha megmutatják milyenre gondoltak. 7 éve vagyok a fiúkkal,ebből 3 éve házasok vagyunk. Nyíltan nem mutatják ki,hogy nem fogadtak el igazán,de vannak erre utaló jelek sokszor. Szerintem ez is ilyen. Én is úgy érzem,hogy levegőnek néznek,nem számít a véleményem egyáltalán.
2022. nov. 2. 07:17
 5/63 A kérdező kommentje:
Pont ez a probléma,hogy csak a férjemmel egyeztettek... mi egy család vagyunk már ha tetszik nekik ha nem.
2022. nov. 2. 07:19
 6/63 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Én mondjuk nem értem, hogy miért ők találták ki, nézték ki, veszik meg, de ez a ti dolgotok.

A férjed látta, akkor kérd meg, hogy te is szeretnéd, mutassa meg, és beszéljétek meg, hogy megfelel -e, ő meg jelezzen vissza, ha nem. Ez legfeljebb akkor fura, ha együtt éltek, ha látogatóban volt náluk nyilván nem tudják megmutatni, ha te nem voltál ott.

2022. nov. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
91%
Ne őket utáld, hanem kérdezd meg a férjedet, miért nem egyeztetett veled.
2022. nov. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

A férjem megmutatta nyilván.

Hát igazából közös udvarban élünk,de külön épületben,amíg el nem készül a házunk. Remélhetőleg karácsonyra elkészül. Szóval nem csak látogatóban voltak,naponta többször bejárnak ide de egyszer se említették...

2022. nov. 2. 07:22
 9/63 Katona Dius ***** válasza:
77%
Szerintem itt nem anyós, após a hibás. Egyértelmű,hogy nem fognak mondkettőtöknek szólni. És egyértelmű,hogy a saját gyereküknek szólnak előbb. A ferjednek kellett volna veled megbeszélni, mikor szóltak neki, és utána vissza jelezni a szüleinek.
2022. nov. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
A férjem egyből szólt mikor szóltak neki. Leírom akkor a szitut. Tegnap a férjem a házunkon dolgozott,nem volt itthon. Anyós meg após átment hozzá és ott mutatták meg neki,hogy milyet vesznek. Amint hazajött nekem szólt a férjem h mi a helyzet,de kiakadtam,mert nálam is voltak a szülei és mégse említették...
2022. nov. 2. 07:25
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!