Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én reagálom túl vagy jogos a...

Én reagálom túl vagy jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám,hogy anyós meg após kitalálta,hogy vesznek új ágyat a kislányunknak,mivel lassan át kell szoktatnunk a babaágyból gyerekágyba. Ezzel nincs is semmi gond,hálás vagyok érte,hogy leveszik ezt a terhet a vállunkról.

Viszont amin felháborodtam az az,hogy engem meg sem kérdeztek,hogy tetszik e az a fajta ágy,amit kinéztek csak a férjemet. Nem is azt vártam el,hogy beleszólhassak,hanem azt,hogy megmutatták volna legalább,hogy melyiket nézték ki. Csak a férjemnek mutatták meg,nekem nem is említették,hogy ők vesznek ágyat.

Kiakadtam és a férjemnek mondtam,hogy ez azért elég rosszul esett,mert úgy érzem az én véleményem nem is számít,semmibe néznek. Ő erre csak annyit mondott ne foglakozzak velük. Szerintetek jogos a felháborodásom.


2022. nov. 2. 07:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
93%

A férjedet kérdezték, mert ő volt kéznél. A férjeden múlt, hogy ő téged is bevon-e.


Ennyi erővel háborodjunk fel, hogy a kislányodat miért nem kérdezték.

2022. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
29%
Senkit nem zavar, hogy ha egy nyomorult ágynál nem vonták be a kérdezőt, akkor semminél se fogják? Ami egyértelmű jele annak, hogy sz@rba se veszik? Hogy nem számit semmiben a véleménye? Hogy kvázi levegőnek nézik? Egy egészséges,jó kapcsolatban erre odafigyelnének az anyósék.
2022. nov. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:

Azért háborodtam fel igazándiból mert nem az első eset amikor az én véleményem fölé akarnak kerekedni.

Mint mondtam készül a házunk. Mielőtt még azt mondanátok,hogy abban is az ő pénzük van,nem így van. Saját erőnkből csináljuk.

Viszont após nagyon sokszor irányítja a férjemet,hogy ez vagy az így legyen vagy úgy. Holott ez a mi házunk. Ehhez semmi közük nem lenne,maximum akkor ha ők adnák a pénzt. Szerintem. De biztos ebben sincs igazam.

2022. nov. 2. 07:55
 24/63 A kérdező kommentje:
Lehet hogy túlreagálásnak vagy hisztinek tűnik,de tegnap reggel voltak bent nálunk megnézni az unokájukat. Egy szóval nem említettek semmilyen ágyat. Utána meg rohantak a férjemhez,megbeszélni ezt. Nekem ez olyan érzés,mintha levegőnek néznének. Na mindegy.
2022. nov. 2. 07:56
 25/63 anonim ***** válasza:
93%

Azt feltételezték, hogy a férjed majd továbbítja a kérdést.

Egyébként az én anyósom, apósom és sógornőm is ilyen. Engem semmibe se néznek, csak a férjemmel kommunikálnak általában. De rájöttem, hogy ez még a legjobb verzió.

2022. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
97%

a férjed szivesen veszi egy idősebb tapasztaltabb közeli rokon tanácsát?

igen?

akkor akadj le a problémakreálásról


ha panaszkodik h az apja beleszól akkor közösen beszéljétek meg hol a határ és közösen mondjátok meg nekik!


ha magadban puffogsz azzal semmit nem érsz el

2022. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:
Itt nem a tanácsokkal van a probléma,mert azokat szívesen fogadja az ember. Pl ha mi ketten a férjemmel eldöntjük h szürke legyen a szoba fala,ő beleszól,hogy ne olyan legyen mert az nem szép stb.. ez nem tanács sztem.
2022. nov. 2. 08:06
 28/63 anonim ***** válasza:
100%

" tegnap reggel voltak bent nálunk megnézni az unokájukat. Egy szóval nem említettek semmilyen ágyat."

. Lehet, hogy

- elfelejtették

- akkor még nem döntötték el, melyik mellett teszik le a voksukat

- valami elvonta a figyelmüket


De nem, biztosan csakis az lehet az ok, hogy nem tisztelnek...


"Senkit nem zavar, hogy ha egy nyomorult ágynál nem vonták be a kérdezőt, akkor semminél se fogják?"

. És téged nem zavar, hogy ez egyetlen példa, semmit nem tudunk arról, korábban milyen volt a kapcsolat, és a kérdező maga se lehet 100% biztos abban, ebben az esetben miért nem kérdezték meg?

2022. nov. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:
Nem rossz a kapcsolatunk egyébként. Tehát nem az a tipikus anyós após kapcsolat,hogy ölnénk egymást
2022. nov. 2. 08:11
 30/63 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az alapok megvannak, innen lehet javítani.
2022. nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!