Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen vicces, cuki, kiborító...

Milyen vicces, cuki, kiborító megjegyzéseket kaptatok már az anyósotoktól?

Figyelt kérdés

2022. nov. 2. 12:05
1 2
 11/17 Margit45 válasza:
100%

Tévét nézett a 90 éves anyósom. A TV2-n időjárási előrejelzést mondták. Hirtelen azt mondta: jaj vigyük át az RTL Klubrádióra, mert ott mindig jobb időjárást mondanak

Gyesen voltam, s minden nap nálam volt az anyósom anyósa. Aranyos mondásai voltak: Bizonyisten nem megyek el a temetésedre, ha nem pap temet el. Mondom neki: Mama el akar jönni az én temetésemre? Én 25 vagyok mama meg 85. Mire: fiatal meghalhat, öregnek meg meg kell hallani.

Sógornőm küszködött a kilóival. Egyszer háttal ült az öreg mamának, mikor az felállt, megfogta a sógornőm hátát és elismerően mondta az anyósomnak: Nézd ezt a hátat! Egy levél tésztát el lehetne nyújtani rajta. Sógornőm sírva kirohant, mire a dédi: Hiszen én csak megdicsértem, mert nem olyan hitvány mint a szomszéd lánya. Az még 60 kg sincs.

2022. nov. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt jópár. Exem anyja. Nem véletlenül ex, részben anyucinak köszönhetően.


"Nem vele élek együtt". Ja, de amikor csak láttak, folyamatosan belém álltak, nekem pedig erre nincs szükségem.

2022. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

-"Nekem EZ a nő nem tetszik!"

-"Miért nem mama?"

-"Mert nem akarok még egy unokát a családban!"

2022. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

2 hetente kísértem el a páromat a vidéken élő anyjához. Persze gyáva módon mindig telefonon keresztült szapult engem a fiának (olyan hangosan, hogy én is halljam), de ugyanazokat ismételte újra és újra, ami nem nagy fantáziára vall:

- "Semmit sem segít a konyhában!" (zöldségpucolás, krumplisütés, tésztagyúrás, mosogatás,... = semmi)

- "Meg sem köszönte, amit főztem!" (Úgy tudom, hogy nem hallássérült.)

- "Nem csinált semmit! Minek hoztad haza?" (gyomláltam a kertjében, zöldségeket szedtem ki neki a kibeba... veteményeséből, nagy adag cukkinit magtalanítottam, borsót bontottam, répát pucoltam, szőlőt metszettem, szenet lapátoltam,... = semmi) -_-

Fél év után megelégeltem és beteljesítettem a vágyát: azóta egyedül megy haza a szemefénye, akit meg énelőttem szapult azzal, hogy "kár volt megszületned". (...Beteg némber. De a lánya sem különb...)

2022. nov. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#11

Valszeg a pokol tüzén fogok elégni, de hangosan röhögök. XDDD

2022. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Metionin ***** válasza:
100%
15. A levél tésztán szakadok én is ahányszor meglátom a kérdést :D
2022. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta hogy car a kézkrémem, miért ilyen zselés vackot használok. Fogalmam se volt miről beszél, erre azt mondja hogy az ágyunk mellett találta és kipróbálta. Kiderült hogy míg nem voltunk otthon felment a lakrészünkbe, majd a síkosítónkat megtalálta az ágyunk és a fal közé becsúszva, kézkrémnek gondolva kipróbálta. Nem lát túl jól sajnos. Ma is rám jön a röhögés ha eszembe jut a feje, ahogy bizonygatja hogy majd vesz nekem niveát mert az jobb mint ez a zselés car. 🤣🤣🤣🤣
2022. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!