Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az munkahelyen természetes ha...

Az munkahelyen természetes ha az embernek a külsejére tesznek vicces megjegyzéseket?

Figyelt kérdés

Például ha szarul nézel ki valamelyik nap mert nem aludtál jól az éjjel vagy valamilyen gyulladás van a szervezetedben esetleg fertőzés és a szemeid vörösek stb.

Mennyire természetes hogy ezekre vicces megjegyzéseket tesznek?

Ezek mind baratságos megjegyzések, barátkozni akarnak, tehát nyitnom kellene feléjük? Vagy rendre rosszindulatú megjegyzések és kerüljem őket?


31F


2018. szept. 25. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Abszolút nem természetes.Kerüld ki őket.


Ha jó szándékúak lennének, akkor kérés nélkül segítenének neked, mert látják, hogy most éppen nem vagy feldobva..


Az ilyenek akikről te írsz: kígyók. Akik más kárán örülnek, és poénkodnak.

2018. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem lehet érezni, hogy mikor vicces és mikor nem. Pl. ha valaki azt mondja, hogy "De szarul nézel ki!", miközben mosolyog és esetleg közben kedvesen megütögeti a vállad, azt lehet viccesen venni, legalábbis én így venném. De ha mogorván, bunkó stílusban szólnának be (akár többször is naponta), azt már nem tolerálnám és visszaszólnék. Nem kell minden apróságra ugrani, jobb tényleg elviccelni a dolgot, de ha már régóta ez van és kezd bántani, akkor ne hagyd magad.
2018. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy írják, valamennyire le lehet szűrni a hangsúlyból. Én egyszer élénkebb színű rúzst használtam, a ruházatom teljesen egyszerű, nyakig zárt volt, szürke-kék. A nagyon kedves munkatársnőm odabökte, hogy világít a rúzsom, töröljem le, ilyet nem illik ide stb. Mindezt úgy, hogy leopárdmintás kivágott nagyon szűk felsőben és capri nadrágban (130 kg körüli nő) jött be dolgozni.


Ha nagyon kényelmetlenül érzed magad a megjegyzések miatt, akkor szerintem egyértelműen velük van baj.

2018. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk, ha egy jó barát, akkor természetes. Ha csak ismerős, én nem állnám meg szó nélkül.
2018. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
A "de szarul nezel ki" + mosolygas + vallveregetes veletlenul sem egyutterzo... A "de szarul nezel ki" + !oszinte! sajnalkozo nezes az egyutterzo.
2018. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Az az igazi kolléga, ha bármit is lát, nem kérdez, de átvesz rólad szinte mindent kérés és észrevételezéstől mentesen a melót, hogy egy picit segítsen..
2018. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk többségében csak viccből poénkodnak ilyesmivel. Pl mikor fodrásznál voltam, másnap a főnök megkérdezte, hogy csak 500 forintom volt vagy mi?! :D meg penzli fejnek hívott egyik munkatársam. Az ilyen becenevek adása szinte kötelező :D van nálunk mackónadrág, lézerszem, aranyhaj, mikrofonfej, cukrász, postás stb 😂 én poénnak veszem az ilyesmit :D ha valaki séetegetni akar azt általában érzi az ember, hogy bizony nem viccből mondta..
2018. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én lúdtalpas vagyok, ebből eredően kissé furán járok. Irtó dühbe gurulok, ha valaki erre beszól. Onnantól kezdve kizárt, hogy avval a kollégával haveri viszonyba kerüljek.
2019. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!