Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gonosz vagyok ezèrt?Ti mit...

Gonosz vagyok ezèrt?Ti mit csinàlnàtok a helyünkben?

Figyelt kérdés
Anyòsom közölte a napokban,hogy beszèljük meg a Karàcsonyt(szenteste napjàt),mert ő egyedül lesz mivel a lakòtàrsa elutazik a csalàdjàhoz.Ekkor elsìrta magàt ès mondta,ha nem hìvjuk akkor nem jön.A fèrjem csak annyit mondott persze megbeszèljük.De èn nem szeretnèm ha megint nàlunk lenne,tudni kell ròla,hogy hangulat ember plusz van a kisfiunk ő 3èves ès ő vele se olyan szoros a kapcsolata.A legnagyobb problèma,hogy 1lèpcsőhàz vàlaszt el minket.
2022. nov. 17. 13:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Külön család vagytok, szenteste a családé, másnap jöhet. Ennyit jelents be, nem vita tárgya. Érzelmi zsarolással nem kell foglalkozni, felnőtt ember pontosan tudja, ez is egy ugyanolyan nap mint a többi. Keressen társat magának vagy döntsön az egyedüllét mellett, az pedig ezzel jár.
2022. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
A férjed mit mond erre, neki milyen a kapcsolata az anyjával? Mert hogy veled milyen, az látszik a kérdésből, és ahhoz képest, hogy közel van, a 3 éves gyerekkel se szoros...Ez érdekes. Ha egy gonosz szipirtyó, akkor én maximálisan elhiszem, hogy az ő jókedve kárára nem akarod a TE karácsonyodat elrontani. Én azt mondom, hogy nem egyszer egy évben kell eljátszani a boldog családot, hanem az év többi részében kell úgy viszonyulni a másikhoz, hogy ne legyenek ilyen szituk; magyarul: ha tett érte, akkor k...vára nem érdekelne, hogy hova sirdogál a karácsony miatt, és mennyire lesz egyedül...
2022. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

"kisfiunk ő 3èves ès ő vele se olyan szoros a kapcsolata.A legnagyobb problèma,hogy 1lèpcsőhàz vàlaszt el minket."


Azért ez nekem nagyon durva.

A férjed mit mond? Nekik milyen a viszonyuk?

Csak azért nem hívnám meg mert szenteste can. Gondom ha így írsz róla, es az unokájával sincs érdemi kapcsolata.

2022. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A fèrjem azt hiszi,hogy meggondolom magam.De most nem fogom.Amiòta itt lakunk minden èvben itt volt nàlunk,mèg nem voltunk soha hàrman Szenteste.Azòta vitàzunk,mert èn mondtam,hogy közöljük màr most vele,hogy mi nem akarunk vele lenni.
2022. nov. 17. 13:22
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

3: ez tényleg fura, hogy kb. papucsban is átjöhet távolságra lakik, és ilyen felületes a kapcsolata az unokával...


A Szentestét megtartanám magunknak (nálunk mindig így van), 25-én ebédre hívjátok meg.

2022. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
4, férjednek mondd meg, hogy első pillanattól bánod, hogy engedtél a nyomásnak. Idén már nem fogsz. Döntésed végleges.
2022. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az ő viszonyuk közepes.Ő azt mondja ne foglalkozzak vele,de soha nem mondta mèg meg az anyjànak a vèlemènyèt.A fèrjem olyan tìpus,hogy kerüli a konfliktust.Èn volt,hogy összevesztem a mamàval,hogy nèha le se szarja az unokàjàt.Vagy mèg ami iszonyat bànt,hogy ha felmegyünk hozzà ès akkor kèszült el az ebèd vagy vmi,a sajàt unokàjàt nem kìnàlja meg.De fordìtott esetben,mi mindig megkìnàljuk.Vagy volt hogy vigyàzott a fiunkra ès nem leült hozzà autòzni a szőnyegre,hanem telefonozott vagy filmet kapcsolt.
2022. nov. 17. 13:32
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Akkor pedig azt mondd meg a férjednek, pont itt az ideje, hogy ketten együtt szépen felnőjetek. Ti már szülők vagytok, az gyerekként nem megy. Ez azt jelenti, hogy nem anyuka szemráncolásához igazítjátok magatokat.
2022. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De ha àtjön akkor se a gyerekkel jàtszik,hanem leül az asztalhoz beszèlgetni a fiàval ès cigizni kimennek az utcàra...De màr nem erőltetem,hogy jò kapcsolata legyen a gyerekkel,ha eddig nem alakult ki az a szoros kötelèk màr nem is fog.De hàlistennek a màsik mama èpp ellenkezője neki.Jàtszik a fiunkkal,szereti ès nem csak muszàjbòl.55èves mindkettő mama,az se lehet,hogy öreg ès azèrt ilyen...
2022. nov. 17. 13:37
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
Azt tudod, hogy a konfliktuskerülés sokszor a gyávaság ünnepi neve?
2022. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!